گوینت پالترو می گوید که “هرگز دوست نداشتم” تا کریس مارتین را طلاق دهد

[ad_1]

گوینت پالترو در مورد آنچه از طلاق خود آموخته و به دست آورده صحبت می کند.

در طی حضور اخیر در پادکست آنا فاریس ، فاقد صلاحیت، پالترو گفت که “هرگز دوست نداشتم” با کریس مارتین ، همسر 11 ساله سابقش ، رابطه را قطع کند. این زوج در سال 2014 به طور مشهور “آگاهانه جدا نشدند” و در سال 2016 رسما طلاق گرفتند.

وی به Faris گفت: “من هرگز نمی خواستم طلاق بگیرم.” بازار هارپر. “من هرگز نمی خواستم با پدر بچه هایم ازدواج نکنم. از لحاظ تئوریک.” این زوج نزدیک مانده اند و یک دختر 16 ساله ، اپل و یک پسر 14 ساله ، موسی مشترک هستند.

هنوز هم پالترو گفت که جدایی او با مارتین منجر به برقراری رابطه ای سالم با شوهر فعلی اش ، براد فالچوک ، نویسنده و تهیه کننده شد. وی گفت: “من در آن فرآیند بیش از آنچه تصور می كردم درباره خودم آموخته بودم.” “و از آنجا که من روی پاسخگویی متمرکز شدم ، پس از آن توانستم شگفت انگیزترین مرد را پیدا کنم و چیزی بسازم که قبلاً هرگز نداشته ام.”

در آگوست سال 2020 ، گوئینت پالترو مقاله ای برای آن نوشت Vogue انگلستان در مورد پذیرش اینکه ازدواج او با مارتین تمام شده است. “این روز تولد من بود ، 38 سالگی من. من و شوهر سابقم در حومه توسکانی ، روی تپه ای در یک کلبه زیبا با منظره جنگل گیر افتادیم. ” “من دقیقاً به یاد نمی آورم که چه زمانی این اتفاق افتاده است. به یاد نمی آورم آخر هفته چه روزی بود یا ساعت روز. اما من می دانستم – با وجود پیاده روی طولانی و دروغ های طولانی تر ، لیوان های بزرگ بارولو و دستانی که گرفته بود – ازدواج من تمام شده بود. “

بنیانگذار Goop توانست اعتراف کند که او و مارتین “کاملاً مناسب زن و شوهر نبودند”. وی ادامه داد: “همیشه کمی ناراحتی و ناآرامی وجود داشت.” “اما مرد ، آیا ما فرزندان خود را دوست داشتیم.” سه سال دیگر طول می کشد تا آنها از هم جدا شوند.

سرانجام ، پالترو نوشت كه هم مارتین و هم فالچوك – كه او با تمام وقت زندگی نمی كند – در زندگی او نقش های متفاوت و در عین حال به همان اندازه مهمی داشته اند. پالترو نوشت: “من می دانم كه شوهر سابق من پدر فرزندانم بود و من می دانم كه شوهر فعلی من شخصی است كه با او خیلی پیر می شوم. عدم اتصال آگاهانه به ما اجازه می دهد تا تشخیص دهیم که دو عشق مختلف می توانند در کنار هم زندگی کنند و یکدیگر را تغذیه کنند.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>