یادداشت شیرین و دست نویس Beyoncé Taylor Swift را پس از گرمی های 2021 نوشت

[ad_1]

بیانسه و تیلور سویفت هر دو شبهای شگفت انگیزی را در گرمی های 2021 تجربه کردند. ملکه بی پس از به ثمر رساندن بیست و هشتمین پیروزی خود ، بیشترین جایزه زن تاریخ گرمی شد. و بعد از فرهنگ عامه آلبوم سال را به خانه برد ، سوئیفت اولین زنی شد که سه بار برنده این جایزه شد. (او قبلاً برنده شد 1989 و نترس.)

بنابراین چگونه می توان چنین دستاوردهای افسانه ای را جشن گرفت؟ خوب ، برای مبتدیان ، گلها. روز جمعه ، 19 مارس ، سوئیفت عکسی از گل ها و یادداشت های دست نویس که بیانسه پس از دیدن یکدیگر در گرمی ها برای او فرستاد ، به اشتراک گذاشت.

سوئیفت در Instagram Stories نوشت: “با گلهای ملکه لطف و عظمتbeyonce بیدار شدم ، و ناگهان بهترین جمعه است.” “متشکرم ، ب ، و تبریک می گویم به حماسه موفقیت شما یکشنبه شب.”

در مورد آنچه بی سوئیفت نوشت ، این یادداشت به طور کامل در اینجا است: “تیلور ، به گرمی تبریک می گویم. دیدن شما در یکشنبه شب بسیار عالی بود. از اینکه همیشه اینقدر حمایت می کنید متشکرم ارسال عشق به شما و خانواده تان. “

@ TaylorSwift / اینستاگرام

افسانه های حمایت از افسانه ها. ما عاشق دیدن آن هستیم!

بیانسه در یکی از سخنرانی های پذیرش خود در گرمی ، به حاضران و بینندگان گفت: “بسیار متشکرم ، بچه ها. اوه خدای من. من خیلی افتخار می کنم من خیلی هیجان زده هستم. ممنون رفقا. من به عنوان یک هنرمند ، معتقدم این وظیفه من و همه شغل های ماست که زمان را انعکاس می دهم. این زمان بسیار دشواری بوده است ، بنابراین من می خواستم همه ملکه ها و پادشاهان زیبای سیاه را که همچنان به من الهام می دهند و به همه جهان الهام می گیرند ، بزرگ و تشویق و جشن بگیرم. این خیلی طاقت فرساست. من از نه سالگی تمام زندگی ام را انجام داده ام و باور نمی کنم این اتفاق افتاده باشد. این شب بسیار جادویی است. خیلی ممنونم.”

وی اضافه کرد ، “من می دانم که دخترم دارد تماشا می کند. دو دختر و پسرم ، همه شما را تماشا می کنند. تبریک می گویم ، آبی. او امشب برنده یک گرمی شد. من خیلی به شما افتخار می کنم ، و من افتخار می کنم که مادر شما ، همه مادران شما. شما همه بچه های من هستید و من به همه شما بسیار افتخار می کنم. من عاشق شما هستم ، سنگ من. شب خود را لذت ببرید. متشکرم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>