یک انجمن سلامتی جدید – Be.Well به مناسبت روز جهانی یوگا 2021 راه اندازی شد

[ad_1]

تصویر نماینده
منبع تصویر: FREEPIK

تصویر نماینده

با روحیه ساختن سلامتی جامع به جای یک حالت فصلی ، یک سبک زندگی قابل دسترسی است – یک مارک چای سبک زندگی یک قدم جلوتر رفته و یک تجربه سلامتی جامع به نام Be.Well را سرپرستی کرده است. به مناسبت روز جهانی یوگا 2021 ، وهدام هند رسماً این انجمن سلامتی را در کانال های رسانه های اجتماعی خود راه اندازی می کند.

Be.Well یک مخزن فراگیر از همه مواردی است که بر سلامت کلی شما تأثیر مثبت می گذارد ، و توسط تیمی از متخصصان بهداشت مانند متخصصان تغذیه ، متخصصان یوگا ، متخصصان بهداشت روان ، چای Sommeliers ، هنرمندان هدایت می شوند.

هر روز یکشنبه ، این شرکت یک کلاس آنلاین سلامتی برای مشتریان در سراسر جهان ، بدون هزینه و با داشتن یک متخصص برای بهره مندی از جسم ، روان و روح برگزار می کند. این برند تولید شده در خانه قرار است جلسات مختلفی از کلاس های یوگا ، جلسات مراقبه و آگاهی از سلامت روان ، موسیقی و رنگ درمانی ، جلساتی با متخصصان تغذیه و موارد دیگر را برگزار کند.

مسیر به سمت سلامتی دو سرعت نیست. درعوض ، این یک سفر آرام و تدریجی است که فرد با ثبات و صبر آغاز می کند. زندگی ما لحظه به لحظه شلوغتر می شود و با بروز چالش های جدید برای سلامتی ، متوجه می شویم که تغییر آگاهانه ای به سمت “سلامتی جامع” وجود دارد. راه حل های ساده ، لذت بخش و بسیار م fromثر از مادر طبیعت که می تواند بر سلامت جسمی و عاطفی ما تأثیر مثبت بگذارد.

در حال حاضر ، این شرکت قبلاً چندین جلسه یوگا را با مربی معتبر برگزار کرده است و قرار است جلسه ای با متخصص بهداشت روان در مورد چگونگی مقابله با اضطراب پس از همه گیری ، روش های تشخیص اضطراب در بدن ما و تکنیک های به مدیریت سلامت روان در میان محیط همیشه در حال پیشرفت کمک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>