یک مجموعه مستند بریتنی مورفی به HBO Max می آید

[ad_1]

HBO Max زندگی و حرفه بریتنی مورفی را در یک مجموعه مستند جدید و دو قسمته جشن می گیرد.

طبق اعلامیه مطبوعاتی ، در حالی که این مستند نوید بررسی “شرایط مرموز پیرامون مرگ غم انگیز” ستاره هالیوود را می دهد ، این فیلم همچنین یک “شخصیت عمیق و صمیمی” را به تصویر می کشد که زندگی و حرفه پربار مورفی را کاوش می کند ، در حالی که جدید مصاحبه با نزدیکترین افراد به بازیگر و همچنین فیلمهای بایگانی که هرگز دیده نشده اند.

مایکل بزجیان / گتی ایماژ

بریتنی مورفی در دهه 90 به شهرت رسید و در نمایش های کمدی ، فراموش نشدنی و کمدی در بی سر و صدا؛ دختر ، قطع 8 مایل، دختران بالای شهر، و بیشتر. اما زندگی هیجان انگیز او زمانی قطع شد که این بازیگر در دسامبر 2009 از ذات الریه و کم خونی درگذشت ، درست پنج ماه قبل از آنکه شوهرش ، سیمون موناک ، به همان سرنوشت تسلیم شود. در حالی که شرایط مرموز پیرامون مرگ آنها همچنان سوالات را برانگیخته است ، این نگاه به زندگی مورفی توسط کارگردان سینتیا هیل “فراتر از تئوری های توطئه و عناوین اصلی” خواهد بود.

هیل گفت: “من برای انجام این فیلم موافقت كردم ، زیرا به نظر من شرم آور است كه زندگی امیدواركننده و زندگی حرفه ای بریتانی تحت شرایط مرگ وی گرفتار شده است” برخط. “من فکر می کنم که مهم این است که استعداد بریتانی را جشن بگیریم زیرا ما برای توضیح شرایط غم انگیز مرگ او و سایمون تلاش می کنیم.”

جنیفر اوکانل ، معاون اجرایی برنامه های خانوادگی غیر داستانی و زنده تلویزیونی در HBO Max ، با ابراز این احساسات در انتشار ، گفت: “این سر و صدا” باعث سر و صدا کردن صفحه مخلوط “می شود تا داستان کامل زندگی مورفی را بازگو کند.

وی گفت: “تهیه گزارش مستدل از مبارزات زندگی بریتانی مورفی و عبور ناگهانی از آن با مسئولیت زیادی همراه است و ما با یك تیم خلاق استادانه مشاركت كرده ایم تا یك بررسی دقیق از فاجعه ای را كه مدتهاست دلیل گمانه زنی است ، تولید كنیم.”

در حال حاضر تاریخ اکران سریال مشخص نشده است ، اما ما شما را در جریان خواهیم گذاشت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>