یک مش مش اصلی دهه 90 است که کمد لباس شما در حال حاضر نیاز دارد

[ad_1]

اگر یک لباس وجود داشته باشد که Millennials و Gen Z’ers می توانند در این روزها توافق کنند ، این یک صفحه مش است. سبک ممانعت از پوست دقیقاً جدید نیست ، اما با نوستالژیک مد اینستاگرام و TikTok ، به نظر می رسد کالاهای اصلی دهه 90 به طور رسمی بازگشته است – و درست زمان بهار است.

مانند یقه های بافتنی ، این تاپ های کشیده و برهنه کنار بدن مطابق با بدن شما هستند ، به شما یک ظاهر و احساس پوست دوم می دهد که در عین حال دنج و سکسی است. و خواه آنرا در آستین کوتاه یا آستین بلند ببندید ، زیرا مواد بسیار نازک است ، اگر لباسهای بافتنی چاق و چله ای دارید اما برای ورود به قلمرو بالای مخزن آماده نیستید ، صفحه های مش کاملاً لایه گذار مناسب برای پوشیدن است.

ممکن است فکر کنید “من هرگز نمی توانم یک کار مشبک انجام دهم” – اما قبل از اینکه این سبک را به عنوان چیزی که فقط بلا حدید یا آدیسون ری در کمد لباس خود دارند ، بنویسید ، یک استایل بی پایان را برای یک ظاهر طراحی کنید که این لایه های شفاف دارند: شما می توانید آنها را لایه بندی کنید زیر جلیقه های پدربزرگ و لباس های لغز ، یکی از آن را به یک دستبند بلند بپوشید – و حتی می توانید یک ژاکت نیمه فشرده را روی یک یقه لاغر نازک نجوا بیندازید و از زیر آن بیرون نگاه کنید. همانطور که برای چاپهای روانگردان که در سراسر Timeline خود مشاهده می کنید – فقط یک جفت شلوار پا باز و آرام بپوشید و ظاهری داشته باشید که برای یک زوم فلکس مناسب باشد.

همانطور که برای بهار آماده می شویم ، کاملاً واضح است که تاپ های محکم یک اسب کار کمد جدید هستند. 11 مورد از موارد ضروری ما را در زیر خریداری کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>