یک کیف توری کاملا مناسب برای همه ماجراهای تابستانی شماست

[ad_1]

احتمال زیادی وجود دارد که کمد لباس تابستانی شما شامل یک سبد حصیری یا یک خریدار بوم باشد ، اما یک کیسه توری چطور؟ لباس متولد فرانسه متولد فرانسه در بین دختران باحال در اینستاگرام دوباره احیا شده است و شما احتمالاً اخیراً یکی از این طرح های آجری را پیدا کرده اید – به راحتی پر از شکوفه های تازه و میوه ها و سبزیجات فتوژنیک.

فهمیدن اینکه چرا مردم در ماههای گرم به این سبکهای تار و پود کشیده می شوند سخت نیست. برای مبتدیان ، کیف های توری اضافه شده به مجموعه لوازم جانبی موجود شما هستند – و به لطف طبیعت سبک و همه کاره آنها ، برای اتفاقات تابستانی بی نهایت کاربردی هستند. می توانید یکی را با خود به ساحل ببرید ، دیگری را با وینو پر کنید تا در پشت بام آویزان شود و سپس لوازم اضافی را در جیب کت قرار دهید و برای حمل و نقل مواد غذایی بداهه قرار دهید.

گزینه های تور بسیار زیاد است ، به طوری که طرح های پنبه ای خامه ای انتخاب کلاسیک است. (شما می توانید یک بسته نرم افزاری با هزینه ای کمتر از 15 دلار در آمازون بدست آورید.) مسلماً ، اگر می خواهید چرخشی به لباس خود اضافه کنید ، طراحانی مانند Longchamp ، Nanushka و Petit Kuraj در حال بازسازی شکل سنتی با جزئیات غیر منتظره مانند دسته های متضاد هستند ، روکش چرمی ، و حاشیه زدن کامل.

صحنه های کیف ساحلی بدون شک در چند فصل گذشته توسط گزینه های کاه و بوم مسلط بوده اند ، اما به نظر می رسد که کیف شبکه بالاخره به حق خود رسیده است – و ما 11 سبک زیبا را برای شما در نظر گرفتیم که این فصل را در نظر بگیرید. گزینه های مورد علاقه ما را در زیر خریداری کنید.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>