10 بهترین کتاب جدید برای خواندن در ماه مارس

[ad_1]

بهترین کتاب های جدید در ماه مارس منتشر می شوند.

در اینجا ممکن است تعصبی در کار باشد. زرق و برق در این ماه کتابی منتشر کرد با عنوان زرق و برق: 30 سال زنانی که دنیا را تغییر شکل داده اند، نوشته شده توسط آنا موسلین ، خود ما ، با پیشگفتار یارا شهیدی.

این کتاب داستان های براق ، زرق و برق دار و عمیق از صحنه های دیدنی و جذاب را ارائه می دهد زرق و برق برندگان زن سال. برای سه دهه ، زرق و برق از اواخر RBG تا Shonda Rhimes تا Madonna تا زنان در خط مقدم مراقبت های پزشکی COVID از کارگزاران قدرت و سوپراستارهای بزرگ افتخار آفرینی کرده است. این کتاب سخنرانی های الهام بخش زنان ، نقل قول های پشت صحنه و عکسهای زیبا و فرش قرمز را به اشتراک می گذارد.

و ما کتابمان را در کنار این عناوین جدید دیگر در شرکت بسیار خوبی می یابیم – بهترین کتاب های مارس سکسی ، خنده دار و گاهی فاسد هستند. آنها داستان هایی درباره اعتیاد به عشق ، وسواس متقابل و خانواده های پراکنده و ناکارآمد هستند. اینها را پاره می کنید و می خواهید دوستان خود را بخوانید تا بتوانید درباره آنها صحبت کنید. اینها کتابهایی هستند که باعث می شوند نیمه لذت و نیمه درد خود را بشکنید و خود و دنیای خود را که به وضوح در صفحه ثبت شده است ، بشناسید.

اینجاست گلمور انتخاب بهترین کتاب های جدید در ماه مارس:

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>