10 ملزومات کمد لباس برای استفاده بیشتر از کمد لباس خود در سال 2021

[ad_1]

تاپ های مهمانی و صندل های سکو مناسب برای خرید “انتقام” هستند ، اما مهم نیست که چقدر آماده هستید که دوباره با مد سرگرم شوید ، لوازم ضروری کمد لباس برای همیشه لطفا برای شما فراهم می شود. به همین دلیل است که مفهوم کمد لباس کپسول بسیار ماندگار است: لباس هایی که روی یک انتخاب ساده از وسایل ساخته شده اند ، لباس پوشیدن روزمره را بی نهایت آسان تر می کنند. آنها همه حدس های چشم تیرگی صبح را از بین می برند و به شما عناصر سازنده هر مرز مرزی شخصی را می دهند.

تی شرت های سفید ساده ، کفش های همه کاره و لباس های بیرونی مناسب برخی از مکان های واضح برای شروع هستند ، اما ما در تابستان امسال با مجموعه ای تازه از اولویت ها ظهور می کنیم – و راحتی که سبک بیان را قربانی نمی کند در اولویت است. بنابراین اگر نمی دانید در هنگام به روزرسانی زرادخانه خود با موارد ضروری “جدید” برای سال 2021 از کجا شروع کنید ، قطعات زیر باید به عنوان یک آغازگر عالی عمل کنند.

خواه در حال تمیز کردن کمد خود باشید و از ابتدا شروع کنید ، یا می خواهید چرخش لباس راحتی خود را افزایش دهید ، 10 ملزومات کامل کمد لباس را پیدا کنید که برای سالهای آینده با شما خواهند بود.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>