11 بهترین لاک ناخن برتر برای گسترش مانیکور در منزل

[ad_1]

تمام محصولات برجسته Glamour به طور مستقل توسط سردبیران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

هیچ مانیکور بدون یک لایه نرم و لطیف کامل نمی شود – و بهترین لاک ناخن رویه باعث افزایش طول عمر نوک فرانسوی رنگین کمان ، ناخن های چهارخانه و گلهای یکپارچه شما می شود واقعی روزها. علاوه بر این که بهترین لاک ناخن شما را زود خرد نمی کند ، یک ضربه تند نیز باعث افزایش رنگ می شود و براقیت با کیفیت بالا (یا بافت مات) مورد نیاز برای بالا بردن مانی DIY شما را به سطح بالاتری می رساند.

این که آیا شما لاک براق یا مات مخملی می خواهید ، ما امسال کت های برتر جدید و ابتکاری را امتحان کرده ایم – و گزینه هایی را برای هر نوع ترجیح بودجه ، برس و پایان یافتیم. از شگفت انگیز ژل مانند Essie تا فرمول وگان سالی هانسن ، زرق و برق سردبیران بهترین لاک ناخن رویه سال 2021 را وزن می کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>