11 بهترین محصول جدید در Sephora: انتخاب پائولا ، موضوعات مهم و موارد دیگر

[ad_1]

اگر کاملا آماده نیستید که بهترین محصولات جدید Sephora IRL را شانه بزنید ، یک قطره قطره شگفت انگیز فقط به قفسه های دیجیتال خرده فروش برخورد می کند – و به راحتی ، ما همه آنها را در سراسر آرایش ، پوست و مراقبت از مو برای شما جمع کردیم

چه خوبه این ماه؟ بسیار خوب ، اما شروع با دو مورد ضروری در لیست ما از Topicals با نام تجاری دختر جالب: ماسک Like Butter برای تسکین قرمزی و سرم ژل Faded برای مقابله با شعله ور شدن و تغییر رنگ پوست. (آرم trippy-hippie ’70s همه چیز است.) یک سرم لایه بردار فوق العاده موثر از Paula’s Choice نیز در فهرست وجود دارد – و تضمین می شود که شما یک پایه اصلی در برنامه عصرانه خود برای از بین بردن منافذ مزاحم باشید. (مارک زیبایی محبوب در Sephora نیز جدید است ، بنابراین این یک معامله بزرگ است.) آخر اینکه ، خرده فروش بزرگ زیبایی همچنین شگفت انگیزترین کیف مورد نیاز را که اکنون می خواهید همه چیز را سرپرستی کند ، سرپرستی کرد. منحصر به فرد Sephora مورد بحث با مواد ضروری زیبایی تمیز پر شده است ، مانند مرهم لب نعناع فلفلی Kosas ، زرق و برقضد آفتاب مورد علاقه (حدس می زنید ، SuperGoop است) و دوتایی لب و گونه ایلیا با بالاترین امتیاز.

خواه برای کمی جدید در بازار باشید و یا اینکه کالاهای اصلی را به روز کنید ، در حال حاضر مقدار زیادی مواد آرایشی ، پوستی و مویی برای مراقبت از مو وجود دارد. در زیر 11 مورد از بهترین محصولات جدید را در Sephora بررسی کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>