11 بهترین محصول La Mer که در واقع ارزش پول شما را دارند

[ad_1]

صنعت زیبایی خانه همه چیز است ، از سرم های مقرون به صرفه ، مورد حمایت علمی گرفته تا “کرم های معجزه آسا” و فرمول های تمیز دوستانه هزاره ها. اما تعداد کمی از افراد تازه وارد با بهترین محصولات La Mer رقابت می کنند. پیشنهادات برند لوکس مراقبت از پوست (از جمله علاقه مندی های فرقه ای مانند Crème de la Mer و Eye Concentrate) به طور مداوم در لیست خواسته های سردبیران ، افراد مشهور و علاقه مندان به مراقبت از پوست عمومی قرار دارد.

داستان منشأ La Mer که با انتخاب محدود و وضعیت فروش تقریباً ثابت آن درگیر رمز و راز است ، به همان اندازه معروف است که برچسب های قیمت محصولات پرفروش زیبایی آن نیز معروف است. وی ظاهراً توسط دکتر مکس هوبر ، فیزیکدان هوافضا برای درمان سوختگی هایی که پس از یک حادثه آزمایشگاهی متحمل شده است ، درمان شد و درمورد درمان نگرانی های روزمره مراقبت از پوست مانند پف ، تحریک و قرمزی تصادف کرد. این اکسیر جادویی “Miracle Broth” اختصاصی این برند است – یک فرمول کاملاً مخفی که شامل مواد تخمیر شده و بهبود دهنده طبیعی مانند جلبک دریایی ، عصاره های گیاهی ، ویتامین ها و مواد معدنی است.

اما با شروع قیمت در سه رقم ، هر روز تصمیم شما نیست که کمی La Mer به سبد خرید اضافه کنید. شما می خواهید بدانید که در واقع چه چیزی خوب است قبل از کشیدن کارت اعتباری خود. بنابراین برای پاسخ به یکی از سوالات زیبایی که بیشتر جستجو می شود در عصر گوگل – “آیا La Mer واقعا ارزش پول شما را دارد؟” – ما داشتیم زرق و برق سردبیران برخی از محصولات قهرمان این برند را مورد آزمایش قرار می دهند. برای بررسی صادقانه ما درباره بهترین محصولات La Mer به ادامه مطلب بروید.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>