11 بهترین ناخن مطبوعاتی برای هر شکل ناخن: مرور ناخن های کاذب با تصاویر

[ad_1]

این ممکن است یکی از تابستانهای مورد انتظار در حافظه اخیر باشد و ما در حال آماده سازی هستیم ، از موهای ما گرفته تا مانیکورهای خود را آماده می کنیم. بهترین ناخن های فشار داده شده بدون هیچ مشکلی هنگام تلاش برای تزریق روال زیبایی خود با چیزی ساده اما تأثیرگذار هستند – به لطف راحتی روند زیبایی نوستالژیک.

همانند لب های براق ، بندهای قابل رویت و موهای “محکم” ، ناخن های برگشتی نیز برگشته اند – و آنها به ما یادآوری زمان های ساده تری می پردازند که زیبایی DIY راهی برای زندگی بود. اما بر خلاف نسخه های نرم و ظریفی که امروزه از آن استفاده کردیم ، این گزینه های پیشرفته در واقع مانند معامله واقعی به نظر می رسند ، و آنها نیز مانند آن عمل می کنند (مانند کوچکترین فشار ظاهر نمی شوند). بعلاوه ، اگر هنوز راحت نیستید که برای یک مانی سطح بالا به سالن برگردید ، این ناخن های چسبیده جدید و بهبود یافته را می توانید به راحتی مستقیم از کاناپه خود بمالید ، همه در حالی که به شما کمک می کند تا احساس جلا کنید اتحاد مجدد در این فصل.

هر شکل دست و ناخن متفاوت است – بنابراین فشارهای مناسب برای یک شخص ممکن است برای شخص دیگر مفید نباشد. به همین دلیل پرسیدیم زرق و برق کارکنان با اندازه های مختلف بستر ناخن ، طول انگشتان و ترجیحات زیبایی برای آزمایش بهترین ناخن های جعلی ، و افکار صادقانه آنها را در مورد استفاده ، ظاهر و حذف آنها به ما می دهند. ما حتی تصاویری داریم که به شما نشان می دهد وقتی تصمیم می گیرید به اینها بپردازید چه شکلی ممکن است باشد.

آماده خواندن اندیشه های ما در مورد سبک های محبوب هستید؟ پیش رو ، ما 11 بهترین ناخن فشار داده شده را آزمایش می کنیم.

تمام محصولات برجسته Glamour به طور مستقل توسط سردبیران ما انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>