11 بهترین کفش برای پرستاران (یا هر کسی که روی پای خود ساعتها بگذرد)

[ad_1]

پرستاران ، پزشکان و دانشجویان پزشکی یکی دو نکته در مورد کفش راحت می دانند ، به همین دلیل ما مستقیماً به منبع مراجعه کردیم تا بهترین کفش ها را برای پرستاران پیدا کنیم. کارکنان بهداشت بیشتر روز را روی پاهایشان می گذرانند ، بنابراین ما برای توصیه های مربوط به کفش های کار که واقعاً ~ راحت و قابل پشتیبانی هستند برای پوشیدن ساعت ها به متخصصان پزشکی مراجعه کردیم. (کفش های تنیس و کفش های کتانی سفید ممکن است با یکنواخت زیبا به نظر برسند ، اما قطعاً ناشی از تاول چنین است نه.)

با به دست آوردن سبک های مختلف در تعقیب The One – معروف به جفت بدون شکست که می تواند با چشمان پر از لغزش از بین برود و هنوز هم باعث می شود تا برای شیفت های 12 ساعته کنار هم باشید – انتخاب های زیر اگر شما تازه وارد این زمینه شده اید یا امیدوارید که کفش فرسوده ای را برای خود یا یکی از عزیزان خود جایگزین کنید.

خواه به پشتیبانی از قوس ، زیره های مقاوم در برابر لغزش یا بندهای با کیفیت بالا با درج قابل جابجایی نیاز داشته باشید ، گزینه های زیر در جامعه پزشکی برتر است. (هیچ چیز بحث داغی را ایجاد نمی کند ، کاملاً مانند دوام و سطح راحتی مسدود شده در برابر کفش دویدن هنگام چرخش هزاران قدم در روز – یا چیزی که ما آموخته ایم.) در زیر ، 11 مورد از بهترین کفش های پرستاران برای خرید در حال حاضر.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>