11 بهترین کیت اپیلاسیون خانگی سال 2021 برای از بین بردن آسان موها: نوارهای واکس ، موم سخت و موارد دیگر

[ad_1]

اگر روال نظافت شما در طول یک سال گذشته در کنار هم افتاده است ، شما تنها نیستید. و اگر آماده بازگشت به سالن نیستید ، بهترین کیت های اپیلاسیون خانگی برای کمک به شما در آماده سازی Shot Girl Summer در اینجا هستند.

همانطور که گفته شد ، آنچه شما با موهای بدن خود انجام می دهید ، انتخاب شخصی به جز خود شما نیست ، اما اگر شما علاقه مند به از بین بردن آنها هستید ، بسیاری از بسته های واکس با کیفیت برای راحتی بیشتر در منزل خود وجود دارد. به علاوه ، انجام یک موم می تواند به مرور زمان در هزینه های شما صرفه جویی کند ، بنابراین خواه سعی کنید موهای خود را از لب بالایی خود جمع کنید یا به دنبال گرفتن آن باشید همه راه دور ، نوارهای دقیق ، گلدان های مومی و گرم کننده های مومی برای جلسه مراقبت از خود در آینده وجود دارد.

یافتن محصولات نظافت شخصی قابل اعتماد می تواند کمی ، مضحک و مودار باشد ، بنابراین ما وب را جستجو کردیم تا بهترین منتقدان کیت های اپیلاسیون خانگی را که وسواس دارند. زیرا اگر چیزی وجود دارد که شما نمی خواهید اولین نفری باشید که آزمایش می کند ، این موم بدن گرم است. در اینجا 11 کیت واکس دارای بالاترین امتیاز برای خرید اکنون وجود دارد.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما بصورت مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>