12 بهترین محصول جدید در Sephora: Kosas ، Saie ، Laneige و موارد دیگر

[ad_1]

اگر با شانه زدن در راهروهای انباشته فروشگاه ، سفارشی سازی عادی Sephora خود را از دست ندهید ، ما فقط چیزی را برای کمک به شما برای پر کردن خلاoid ارائه می دهیم: مجموعه ای از بهترین محصولات جدید در Sephora در این ماه. اینها خریدهای پر سر و صدا اینسایدرها و VIB ها هستند که لحظه ای که به سایت دسترسی پیدا می کنند ، بسیار سریع عمل می کنند ، بنابراین شما می توانید آن را به عنوان یک روش استراتژیک برای داشتن آرایش ، مو و مراقبت از پوست جدید در سبد خرید خود بدون نیاز به حفاری زیاد تصور کنید.

در حال حاضر چیزهای زیادی برای هیجان زدن وجود دارد – از جمله مجموعه های منحصر به فرد Sephora با الهام از به همه پسرهایی که قبلا دوستشان داشتم، رنگ آمیزی گونه ها ، همکاری خوب با Brother Vellies و سرم هایی که باعث درخشش می شوند و دقیقاً در لحظه مناسب وارد زندگی ما می شوند (اشاره: مردگان زمستان). در زیر 12 فروشگاه از بهترین محصولات جدید را در Sephora خریداری کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>