12 محصول سلامتی خانگی که فضایی بین شما و فناوری شما ایجاد می کنند

[ad_1]

محصولات بهداشتی خانگی ممکن است در لیست موارد ضروری دفتر WFH شما قرار نگیرند ، اما بعد از گذشت یک سال از رد کردن ، ممکن است بخواهید آنها را با اولویت بالا برسانید. قرنطینه یا نه ، تلفن های ما دیگر فقط یک مجرای ارتباط و اتصال نیستند – آنها اساساً یک ضمیمه هستند. آنچه که به عنوان یک وسواس بی گناه با AIM در دوران دبستان آغاز شد ، برای بسیاری از ما به یک اعتیاد تمام عیار به تلفن های هوشمند تبدیل شده است و همه گیری فقط این تثبیت را تشدید کرده است.

در این مرحله ، نکات منفی زیاد بودن صفحه نمایش و شبکه های اجتماعی به خوبی ثبت شده است. برای دانستن اینکه تلفن های هوشمند می توانند مانع سلامت روان و کیفیت خواب شوند نیازی به مراجعه به بسیاری از مطالعات علمی نیست. تا حدی خاص ، همه ما آن را زندگی کرده ایم. خوشبختانه به نظر می رسد فرهنگ مصرفی ما در حال جبران این واقعیت است. در حالی که مقدار زیادی از مصرف ما به زمان صفحه نمایش نیاز دارد ، تازه سازی محصولات جدید خانگی که برای ایجاد مرزهای سالم بین شما و فناوری شما طراحی شده اند در حال تبدیل شدن به امری عادی است. از هاب های شارژ مشخص گرفته تا زندان های تلفنی واقعی (یا به بیان صحیح تر “خانه های تلفنی”) این محصولات می توانند به کاربران کمک کنند تا در مورد استفاده از تلفن های هوشمند خود آگاهی بیشتری کسب کنند در حالی که مصرف هوشیارانه و آگاهانه تری را تشویق می کنند.

مهندس سرامیک راشل ساندرز ، خالق تلفن خانه فوق الذکر که به سرعت لیست های خواسته های اینستاگرام را طوفانی کرد ، می گوید: “من احساس می کنم که ایجاد مرزهای سالم با فناوری ما نه تنها مهم بلکه ضروری برای پیشرفت و تکامل ما است.” “مکث در برابر هجوم بی پایان محرک هایی که اینترنت فراهم می کند ، به ما امکان بازگشت به ریتم طبیعی خود را می دهد. ذهن آگاهی باعث ایجاد عاملیت می شود که ما را به خود بازمی گرداند. ”

اگر می خواهید فضای بین خود و فناوری خود را حفظ کنید ، بیش از 12 محصول بهداشت خانگی زیر را جستجو نکنید. همه آنها علاوه بر تشویق به جدایی سالم از تلفن ها ، تبلت ها و حتی لپ تاپ ها ، کاملاً متفکرانه طراحی شده اند و در هر فضایی عالی به نظر می رسند ، یک برنده.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>