13 بهترین فروش و فروش تشک برای روز یادبود 2021: کاسپر ، تمپور-پدیک و موارد دیگر

[ad_1]

یک خواب خوب شب اولویت اصلی برای نگاه کردن و احساس بهترین حالت برای همیشه و همیشه است – به همین دلیل است که ما در حال جستجوی بهترین معاملات تشک هستیم تا کیفیت خواب خود را به سطح بالاتری برسانیم. شاید تعجب آور باشد پس از یک سال گذراندن بیشتر در خانه و (صادقانه بگوییم) عمدتا افقی ، اما این روزها ما آماده یک خواب خوب برای تأمین انرژی تابستانی پر از تابستان هستیم. از تشک فوم مموری اورجینال کاسپر گرفته تا لحاف کلاسیک Tuft & Needle ، این محصولات دارای بالاترین امتیاز به شما کمک می کنند تا شب را به تعویق بیندازید و با احساس سرحال بودن از خواب بیدار شوید. پیش رو ، بهترین معاملات تشک برای خرید این روز یادبود.

تمپور-پدیک

Tempur-Pedic تا 7 ژوئن حداکثر 500 دلار از تشک های انتخابی را ارائه می دهد. هرچه تنظیمات شخصی شما برای محکم بودن و پشتیبانی باشد ، مارک آزمایش شده و واقعی شما را پوشش داده است.

تخت روی بستر آبی

تشک Tempur-Pedic Combat-Breeze

تختخواب با تشک

Tempur-Pedic Tempur-Adapt

کاسپر

کسپر تا 1 ژوئن حداکثر 15 درصد تخفیف برای تشک (و 10 درصد تخفیف برای هر چیز دیگری) ارائه می دهد. روی این تشک های تغییر دهنده زندگی نخوابید.

تشک روی تخت

تشک هیبریدی Casper Wave

بالش سفید

مارپیچ

هلیکس 100 دلار تخفیف برای هر تشک با کد MEMORIALDAY100 ، 150 دلار تخفیف برای سفارشات 1250 دلار یا بیشتر با کد MEMORIALDAY150 یا 200 دلار تخفیف برای سفارشات 1750 دلار یا بیشتر با کد MDWS200 ارائه می دهد. بعلاوه ، مهم نیست که چه بخرید ، با خرید خود دو بالش خواب رایگان نیز دریافت خواهید کرد.

زن روی تشک
تشک با دست

در حال ارسال

Saatva 200 دلار تخفیف با قیمت 985 دلار یا بیشتر تا 31 مه ارائه می دهد. سرزمین رویایی مجلل شما در انتظار است.

تشک روی قاب تخت خاکستری
پشته بالش

ورق Saatva Sateen Sheet & Memory Foam Pillow Bundle

لسا

Leesa تا 200 دلار از Leesa Original ، 300 دلار از Leesa Hybrid و 500 دلار از Leesa Legend تخفیف ارائه می دهد. به علاوه ، می توانید بسته های دسته ای را خریداری کنید تا حتی بیشتر پس انداز کنید.

تخت در اتاقی نزدیک پنجره
تخت در یک اتاق

توس

Birch 200 دلار از هر تشک پایدار خود را ارائه می دهد ، ایده آل برای چرت زدن آگاه به محیط زیست – و همچنین 2 بالش استراحت محیط زیست رایگان با هر خرید و تحویل رایگان بدون تماس. تمام کاری که شما باید انجام دهید استفاده از کد MEMORIALDAY200 است.

زنی که روی تشک نشسته است
تشک و بالش تشک

بالش تشک آلی Birch Plush

لیلا خواب

Layla Sleep تا 200 دلار از تشک را به علاوه تخفیف عمده برای بالش و سایر لوازم جانبی ارائه می دهد (که پتوی وزنه دار به نظر بسیار دنج است). از 31 مه در دسترس است.

خانمی که روی تشک خوابیده است
زن در پتوی وزین پیچیده شده است

آلسول

Allswell 20٪ تخفیف از تمام تشک های دارای کد MEMDAY تا 31 مه ارائه می دهد. شب هرگز خیلی خوب به نظر نمی رسید.

تشک روی یک قاب چوبی
تختخواب با تشک

تافت و سوزن

خواه برای فریم تخت ، لحاف ملافه یا تشک در اینجا باشید ، تافت و سوزن تا 31 ماه مه 20٪ تخفیف در سایت ارائه می دهد.

تشک روی قاب چوبی

تشک ترکیبی تافت و سوزن

1،595 دلارهزار و 356 دلار

تافت و سوزن

لحاف نارنجی

خرس

Bear 25٪ تخفیف در فضای مجازی ارائه می دهد – به علاوه دو بالش Cloud و یک ورق با هر خرید تشک. از کد MD25 استفاده کنید.

بستر
تشک

شهد

Nectar نه تنها تشک های خود را تخفیف می دهد ، بلکه هنگام خرید آن ، لوازم جانبی تختخواب به ارزش ~ صدها دلار مانند بالش ، ست ملحفه و محافظ تشک دریافت می کنید. بله لطفا!

تشک

تشک فوم حافظه شهد

تشک

تشک فوم حافظه مسی برتر Nectar

خواب آمریس

شما تا 31 ماه مه فرصت دارید 30٪ از تشک های Amerisleep را بدست آورید –و با هر خرید بالش ، ملحفه و سایر موارد خنک کننده به ارزش 399 دلار. خرید کن ، بعد بخواب

تشک
بالش

بالش فلکس Amerisleep

آووکادو

آووکادو در همه موارد خواب ، از جمله تشک ، ملافه و لحاف ، و چهار چوب تخت ، صرفه جویی زیادی دارد. کدهای مختلفی برای معاملات مختلف وجود دارد ، بنابراین به سایت آنها بروید تا ببینید چه چیزی است – فقط مطمئن شوید که قبل از پایان فروش در 7 ژوئن به آنجا می رسید.

تشک

تشک مخمل خواب دار ارگانیک آووکادو

ملحفه و بالش روی تخت

ملحفه های ارگانیک آووکادو

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>