13 سوتین خواب که کاملاً پشتیبانی کننده و راحت هستند تا بتوانید تمام شب را بپوشید

[ad_1]

احساس پاره کردن سوتین خود را پس از یک روز طولانی انجام ، خوب ، هر چیزی تقریباً بی همتا است. بنابراین ممکن است تعجب آور باشد که زیراندازهایی مانند سوتین خواب در آن وجود دارد – و ساخته شده اند تا همان احساس شیرین و کاملاً بی صدا را برای شما فراهم کنند در حالی که به طور همزمان پشتیبانی شبانه روزی را ارائه می دهید.

سوتین خواب دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد. ساپنا پالپ ، مدیر عامل شرکت Journelle ، به آنها گفت: “آنها سبک های بی سیم فوق العاده دنجی هستند که شما” برای پشتیبانی بیشتر در هنگام خوابیدن و خوابیدن “استفاده می کنید. زرق و برق هرکسی می تواند از سوتین خواب استفاده کند ، اما پالپ می گوید افرادی که سینه بزرگتری دارند ، می توانند بیشترین بهره را از ساختار سبک ببرند ، خصوصاً هنگام پرتاب و چرخش در شب. (آنها همچنین اگر عادت داشته باشید 20 دقیقه از وقت خود را صرف فیلم کنید و از تغییر در اواسط خواب غافل شوید کاملاً عالی هستند).

در حالی که سوتین های خواب راحت دارای برخی از محبوب ترین ویژگی های سوتین و دستبندهای بی سیم هستند – مانند پوشش سبک و احساس پوست دوم – اما طراحی آنها معمولاً بسیار کم است. هیچ بالشتک قابل جابجایی ، بستهای فشار دهنده یا ساختارهای بیش از حد بند دار وجود ندارد. پارچه های خنک کننده و لوس دار نیز تمایل به نشستن عقب دارند. کورا هارینگتون ، متخصص لباس زیر و نویسنده کتاب ، “همه چیز در مورد مواد کشش دار و قابل تنفس است.” در جزئیات صمیمی: چگونه لباس زیر را انتخاب کنید ، بپوشید و دوست داشته باشید، می گوید زرق و برق مسابقه های پنبه ای (معروف به سینه بندهای ورزشی) بسیار محبوب هستند ، اما اگر بدنتان گرم است و تمایل به تعریق شبانه دارید ، هارینگتون گزینه های بامبو یا مدلی را پیشنهاد می کند که می تواند برای پوست های حساس و خنک تر باشد.

سوتین خواب ممکن است لباس زیر زنانه برای همه لازم نباشد ، اما نیازی به سقوط در آن هشت ساعت خوابیدن هم نیست. می توانید آن ها را کاملاً در طول روز بپوشید ، خواه زیر یک ژاکت تیز باشد یا از یک لباس نسیم بیرون بزند. به دنیای راحتی همه چیز خوش آمدید و 13 بهترین سوتین خواب را در زیر بخرید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>