13 محصولات پایدار زیبایی ، مراقبت از پوست و آرایش 2021 | جوایز زیبایی

[ad_1]

زیبایی پایدار به سرعت در حال شکل گیری است تا مرز بعدی کارهای روزمره ما باشد. این دسته که در میان علاقه مندان به زیبایی پاک پاورقی می شود ، همراه با آگاهی ما از تأثیری که عادت های خرید ما بر روی زمین دارد ، به سرعت تکامل یافته است. با بسته بندی های اضافی و غیرقابل بازیافت و همچنین موادی که زیست بوم را به خطر می اندازد ، در همه گروه های زیبایی: مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، آرایش و رایحه ، جای پیشرفت وجود دارد.

خوشبختانه ، مارک ها در حال پیشرفت هستند و شفاف تر در مورد پیشرفت در پایداری عمل می کنند. تغییرات جدیدی مانند استفاده از پلاستیک قابل بازیافت پس از مصرف برای بسته بندی ، طراحی بطری هایی که به راحتی قابل بازیافت هستند ، افزودن مواد زیست تخریب پذیر بیشتر ، و داشتن هوشیاری بیشتر در مورد تهیه مواد ، آسیب های اتفاقی ما را به طبیعت کاهش می دهد در حالی که کارهای روزمره را بالا می برید.

همانطور که این مارک های آرایش پایدار و محصولات مراقبت از پوست ثابت می کنند ، نیازی به فداکاری کیفیت نیستید تا مبادله های سازگار با محیط زیست را در برنامه روزانه خود انجام دهید. هر یک از موارد برجسته شده در اینجا از لیست پایداری ما عبور می کند ، اما همچنین از طریق شامپو ، سرم یا رژ لب هر آنچه را که می خواهیم ارائه می دهد. ادامه مطلب را بخوانید تا زرق و برق محصولات زیبایی پایدار برنده جایزه زیبایی که تفاوت ایجاد می کنند.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>