14 بهترین حوله حمام برای حداکثر نرم و گرم در سال 2021

[ad_1]

اگر قرنطینه به شما انگیزه داد تا لباس روپوش و دمپایی خود را بالا ببرید ، در نظر داشته باشید که با بهترین حوله های حمام بیشتر در قلمرو پس از دوش بروید. اکثر ما احتمالاً متوقف نمی شویم که به حوله هایی که روزانه استفاده می کنیم فکر کنیم ، اما این موارد کوچک باعث می شوند که گزینه های با کیفیت جدا از موارد سخت ، نازک کاغذ و (از همه بدتر) خراش باشند.

نیازی نیست که یک متخصص نساجی باشید تا بدانید چه زمانی در یک حوله حمام عالی شرکت می کنید. شما می توانید بلافاصله تفاوت را تشخیص دهید (و احساس کنید!): بهترین حوله های حمام ، نرم و نرم هستند و از نظر وزن کافی مناسب هستند – مهم نیست که شما ترجیح شخصی برای بافت یا رنگ آن دارید. و اگر حوله ای می خواهید که “فقط کار را به پایان نرساند” ، باید بدانید: هرچه تعداد نخ بیشتر باشد ، حوله ها ضخیم تر ، کرکی و گرمتر هستند. تعداد رزوه بر حسب “gsm” یا گرم پارچه در هر متر مربع اندازه گیری می شود. اکثر مارک ها سبک های میان وزنی خود را حدود 500 تا 650 گرم در ثانیه توصیف می کنند ، بنابراین اگر می خواهید وزن سبک تری داشته باشید (اما هنوز سریع خشک شود) ، احتمالاً می خواهید به دنبال گزینه های زیر 500 گرم در متر مربع باشید. برعکس ، اگر می خواهید قدرت جذب و احساس بسیار تندی داشته باشید ، باید مراقب سبک های بالاتر از 650 گرم در متر مربع باشید.

اکنون می توانید با استفاده از حوله هایی که در دست دارید کاملاً ادامه دهید یا می توانید از منسوجات ابر مانند با اتمام مناسب هتل سطح خود را بالا ببرید. انتخاب باشماست! و نگران نباشید که صدها دلار برای یک مجموعه جدید پول تهیه کنید. بسیاری از مارک های مستقیم به مصرف کننده در عرصه داخلی ، بسته های با کیفیتی را با قیمت هایی می فروشند که بانک را شکست نمی دهد. درست است که حوله های حمام به اندازه ملحفه های ملافه یا روبالشتی های ابریشمی هیاهو نمی کنند ، اما آنها یک کار جدی برای مراقبت از خود هستند ، بنابراین سرمایه گذاری در یک مجموعه خوش ساخت باید بدون هیچ مشکلی باشد. پیش رو ، 13 بهترین حوله حمام برای خرید اکنون.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>