14 بهترین پوشش ، برچسب و سوتین نوک پستان که واقعاً سوتین نیستند

[ad_1]

از بین تمام چیزهایی که این روزها ممکن است بخواهید (یا نیاز دارید) ، بهترین پوشش های پستانک ممکن است در لیست خواسته های شما رتبه بالایی نداشته باشند. اما روزهای گرم تابستان لباس هایی با حداقل پارچه (سلام ، لباس های پارچه ای) را می طلبد ، و اگرچه بدون سوتین می تواند آزاد کننده باشد ، اما همه ممکن است با بیرون آمدن پستانک ها – یا لغزش بالقوه ، احساس راحتی کنند.

با تشکر از امکانات بی پایان اینترنت ، ما تعداد زیادی راه حل هوشمند و مقرون به صرفه پیدا کردیم که امروزه پوشیدن تقریبا هر چیزی را ممکن می کند. بنابراین اگر به راهنمایی نیاز دارید ، به جستجوی یک چک لیست مفید از بهترین گزینه های سوتین برای تهیه سهام بپردازید. از سوتین های چسبان گرفته تا روکش های سیلیکون و چسب های قابل استفاده مجدد ، هرکدام می توانند تعدادی از موارد رویه و لباس های روی حیله و تزویر را حل کنند – پوشیدن و از بین بردن همه آنها آسان است. دمای بدن فقط داغتر می شود ، بنابراین 14 بهترین پوشش پستانک را برای پوشیدن با تمام ظاهر ظاهری تابستانی ضد پوست خود خریداری کنید.

سوتین چسب دار

چه چیزی برای آن خوب است: لباس ها و تاپ های بدون پشت یا فوق العاده کم برش.

پوشیدن راحت ترین سوتین خود (یا اصلاً هیچ چیز) هنگامی که در خانه با عرق عرق می پوشید آسان است ، اما این شماره های یک شانه و لباس های بدون پشت به کمی تدبیر اضافی نیاز دارند. گاهی اوقات می توانید فقط با یک سوتین بدون بند فرار کنید ، اما اگر شکل و تعریفی را می خواهید بدون جنگ علیه گرانش بخواهید ، سبک های چسب راهی برای ادامه کار هستند.

آنیتا پاتریکسون ، آرایشگر مشهور گفت زرق و برق او NuBra (که در زیر نشان داده شده است) را به سبک سنتی بدون بند ترجیح می دهد زیرا در پنهان ماندن بسیار بهتر است. (این سوتین نامرئی در اندازه های A تا E وجود دارد و در مقایسه با برخی مارک های دیگر بازار طیف گسترده ای از رنگ های برهنه دارد.) روش مناسب پوشیدن آن؟ پاتریکسون می گوید: “خم شوید ، یک فنجان را به سمت بیرون پستان بچسبانید ، فنجان دیگر را روی پستان دیگر قرار دهید و آنها را با هم ببندید.” “این به شما کمک می کند تا شکاف بزنید و بهترین راه برای پوشیدن آن است.”

مدل پوشیدن سوتین سیاه

افراد رایگان سوتین بدون بند بدون بند می روند

مدل سوتین برهنه

سوتین NuBra Basic Feather Lite

سوتین چسبان برهنه

سوتین بدون بند بدون پشت خود چسب U-Plunge

سوتین خود چسب در جعبه

سوتین Push-Up میکروفایبر یک پارچه Intimissimi Silvia

اگر نیم تنه پرتری دارید ، مارک هایی مانند Fashion Forms و Lingerie Nordstrom را در نظر بگیرید که سوتین های چسبان را تا فنجان های G تولید می کنند. گزینه های زیر به خوبی به پهلو می چسبند و در زیر لباس هایی با گردن کم و پشت باز ، لیفت فراهم می کنند.

مدل پوشیدن سوتین چسب برهنه

سوتین لباس زیر زنانه Nordstrom Voluptuous Backless Strapless Underwire

مدل پوشیدن سوتین چسب برهنه

سوتین بدون تسمه بدون پشت (DD – G)

روکش نوک پستان سیلیکونی

چه چیزی برای آنها خوب است: پارچه های نازک یا نیمه شانه ، گردن غوطه وری و لباس شنا.

پوشش های چسب نوک چسب (یا روکش های سیلیکونی) مخصوصاً در هنگام گرما پوشیدن بسیار مناسب هستند زیرا سبک هستند و عملاً قابل مشاهده نیستند. این گزینه ها به طور معمول دایره ای شکل هستند و برای پوشاندن کل آرئول فراتر از پستانک کشیده می شوند و اکثر مارک ها آنها را در طیف وسیعی از رنگ پوست ارائه می دهند. حتی می توانید آنها را به سبک ضد آب تهیه کنید تا زیر بیکینی و لباس شنای یک تکه بپوشند.

روکش های نوک پستان سیلیکونی

روکش نوک پستان ضد آب Daisies

روکش پستانک

Nippies Skin Ultimate Adhesive Nipplecovers Pasties & Travel Case

روکش پستانک

رازهای سیلیکونی اسرار مد هالیوود

روکش پستانک

روکش نوک سینه قابل استفاده مجدد از خانه CB

روکش های نوک پستان سیلیکونی

گلبرگ گلبرگ های کاملاً قابل استفاده مجدد برای زنان قابل استفاده است

روکش های نوک پستان سیلیکونی

شیرینی های سیلیکونی زنانه موکو

کانسیلرهای پستانک به دلیل ضخامتشان ، در پوشاندن نوک سینه های راست شده کار بهتری نسبت به دستبندهای مشبک یا سوتین های ورزشی دارند. بعلاوه ، اکثر روکشهای سیلیکونی چسب از سیلیکون درجه پزشکی یا ضد آلرژی ساخته شده اند ، بنابراین اگر قصد دارید آنها را به چرخش روزانه خود اضافه کنید ، باید روی پوست شما لطافت بیشتری داشته باشد.

شیرینی ها

چه چیزی برای آنها خوب است: پارچه های شفاف ، یقه های V و تاپ های تی شرت و گشاد.

مشابه پوشه های قابل استفاده مجدد از نوک پستان ، شیرینی پوششی پوششی ظریف هنگام پوشیدن لباس های خالص ، سفیدهای تابستانی و تاپ های مخزن سفید اساسی را ایجاد می کند. عملکرد آنها بسیار شبیه برچسب ها است و معمولاً از پوشش های نوک سینه سیلیکونی قابل استفاده مجدد ، صاف ترند – اما توجه داشته باشید:

خمیرها اغلب قابل استفاده نیستند ، اگر قابل شستشو نیستند و مانند روکش های نوک پستانک در بالا ، در بیشتر مواقع برای فعال سازی مجدد چسب پشت ، فقط به یک آب و صابون ملایم نیاز دارید.

شیرینی

چسب های کانسیلر نوک پستان کماندو

شیرینی
روکش پستانک

گلبرگ گلبرگ های پستان سیلیکونی را تشکیل می دهد

پوشش پستانک

Skims Solutionwear Pasties

گلبرگ های پستان (شیرینی هایی مانند گل) یک گزینه محبوب هستند ، اما ICYMI ، شیرینی ها از طریق یک طرح جامع از طرح های بازی (قلب ، ستاره یا صلیب) و پارچه (توری ، ساتن و پولک) مناسب برای لباس های روزمره یا خاص هستند. مناسبتها ما می دانیم ، ما می دانیم – پوشش نوك پستانك دقیقاً راحت فریاد نمی زند (یا ایمن برای كار نیست) ، اما بیشتر آنها دارای پشتی چسب سیلیكونی بدون لاتكس یا ضد حساسیت هستند ، به این معنی كه حتی بدلیجات نیز پس از ساعت ها پوشیدن تحریک نمی شوند یا پف نمی كنند در پایان. (PS برخی از آنها دارای تکه های آزمایشی هستند بنابراین می توانید محصول را در قسمت حساسیت کمتری از پوست خود آزمایش کنید.)

شیرینی های ستاره ای شکل

Bristols 6 Pretty in Pink Nippies Covers

شیرینی های بدلیجات قلبی شکل

Savage x Fenty Rhinestone Studded Heart Pasties

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>