15 بهترین روغن و کرم کوتیکول برای ناخن های خشک و آسیب دیده در سال 2021

[ad_1]

اگر کوتیکول های شما روزهای بهتری را دیده اند ، استفاده از کف دست روی کرم دست به تنهایی باعث دردناک شدن آنها نمی شود – یا بدشکل نیستند. این بهترین روغن کوتیکول برای آن است. این درمان های ترمیمی غالباً همراه با ویتامین ها و مواد آبرسان مانند روغن میوه ها و مغزها (فکر می کنم روغن بادام ، جوجوبا و زردآلو) است که به طور خاص نگرانی های ناخن را برطرف می کند – خواه این امر باعث مرطوب نگه داشتن پوست اطراف و بدون آویز ، یا تقویت ناخن های شکننده پس از حذف شدید ژلها ، پودرهای آغشته و اکریلیک ها.

البته ، یافتن روغن کوتیکول که برای شما مفید باشد ، با توجه به گزینه های گسترده موجود در بازار ، یک درس آزمایش و خطا است. به هیچ وجه محصولات کوتیکول همان نتایج ماندگار را ندارند – و ما از نزدیک (به معنای واقعی کلمه) تجربه کرده ایم که چگونه برخی از فرمول ها فقط پوست اطراف را ایجاد می کنند به نظر می رسد مرطوب شده اما در طولانی مدت کاری انجام ندهید. به همین دلیل ما هزاران گزینه را انتخاب کرده ایم تا روغن ها و کرم های کوتیکول را برای شما به ارمغان بیاوریم – از فرمول های سنگین طرفداران سوگند یاد می کنند تا سرم های سریع جذب که برای مراقبت های کامل مناسب هستند.

این که آیا شما برای یک مانی شایسته Insta زندگی می کنید یا می خواهید بدون اینکه به یک متخصص مراجعه کنید ، ناخن هایتان متمدن به نظر برسند ، 15 مورد از بهترین روغن های کوتیکول را در زیر بخرید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>