15 بهترین صندل چوبی برای تابستان 2021

[ad_1]

همه ما می دانیم که تابستان بهانه مناسبی برای خرید کفش های نوساز و فصلی به همراه می آورد – اما بازگشت بی دغدغه مانند صندل های سکو مخصوصاً مناسب برای یک فصل قدم زدن و بیرون رفتن مثل هرگز (یا حداقل مثل پناهگاه شما) مناسب است. در سال گذشته) در کمد شما همیشه جا برای کفش های کف تخت راحت وجود دارد ، اما اخیراً سکوهایی که ما در دهه های ’90 و اوایل ’00 دوست داشتیم ، در هر اندازه ، شکل و فرم متفاوت از کفش های ورزشی الهام گرفته از Spice Girl گرفته تا جدی فلیپ فلاپ های انباشته شده مانند آنچه جولیا استایلز در آن قرار داشت 10 چیزی که درباره ی تو متنفرم.

نکته قابل توجه در مورد سکوها از هر نوع این است که آنها همیشه بیانیه می دهند ، تقریباً با هر لباسی همراه می شوند و به شما اجازه می دهند در حالی که روی نیمکت می پوشید و بهترین دمپایی های خانه خود را می پوشید ، بخشی از راحتی آن را عادت داده اید. . بنابراین ، اگر هیجان زده اید که بیرون از نور آفتاب با کفشی که دمپایی کرکی نیست قدم بزنید – اما هنوز برای کفش های کوتاه آماده نیستید یا پایین نیستید – فلیپ فلاپ های سکو ممکن است همان چیزی باشند که شما و کمد کفش شما نیاز دارد.

از سرسره های استیو مادن که باعث دلتنگی می شوند تا یک نسخه دوستانه از کفش محبوب همه گیر (ما در مورد اسلاید Ugg’s Fluff Yeah صحبت می کنیم) ، ما 15 شیک ترین صندل های پلت فرم و دمپایی را برای پوشیدن جمع کرده ایم این تابستان

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>