15 بهترین محصول و مارک داروخانه در سال 2021 | جوایز زیبایی

[ad_1]

ما در دوران طلایی زیبایی داروخانه زندگی می کنیم. در حالی که ما قبلاً مجبور بودیم کارآیی خود را فدای هزینه های مقرون به صرفه کنیم ، اما در مورد بهترین آرایش داروخانه ها اکنون چنین نیست. در واقع ، اگر TikTok به ما چیزی آموخته است (جدا از طرز تهیه قهوه و پاستای فتا) ، این CVS محلی شما مملو از محصولات مراقبت از پوست داروخانه های باورنکردنی و مارک های ارزان قیمت آرایش است که به خوبی هر گزینه لوکس است.

به دلیل پایین آمدن قیمت ، این یک روش بی خطر برای آزمایش رنگ ، رنگ و بافت است ، کاری که امیدواریم همه ما در سال آینده با بازگشت به زندگی عادی خود انجام دهیم. و هیچ دلیلی وجود ندارد که وقتی ارزش خوب در خیابان مناسب است. بدون سر و صدا ، پشیمانی خریدار ، مشکلی نیست.

برای محدود کردن امسال زرق و برق برندگان جایزه زیبایی ، سردبیران ما و هیئت داوران هر گونه رژگونه ، کانسیلر ، ریمل مژه و ابرو رژ لب جدید را مورد بررسی قرار داده و تماس های سختی برقرار کردند – که این لیست بهترین محصولات آرایش داروخانه ها شد.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>