15 بهترین ملحفه سال 2021: بروکلینن ، بافی و موارد دیگر

[ad_1]

سال 2021 است ، همان آینده ، بنابراین بازار مملو از ابزارهای نوآورانه برای طیف وسیعی از مشکلات خواب است. هنوز هم ، لذت بردن از لذت ساده در بهترین ملافه های زندگی شما بسیار سخت است. هنگامی که تختخوابتان زیرپوش است ، در آن دستگاه سر و صدای سفید فانتزی یا لباس خواب تنظیم کننده دما هیچ معنایی وجود ندارد ، بنابراین قبل از اینکه همه فن آوری های پیشرفته را برای بهبود چرخه های REM خود تهیه کنید ، مطمئن شوید که ورق های با کیفیتی روی عرشه دارید.

یک خواب عالی شب می تواند مه مغز را پاک کند ، پوست شما را تمیز نگه دارد و احتمالاً ارتباطات نادرست ناشی از حساسیت ناشی از فرسودگی را از بین ببرد (همه ما آنجا بوده ایم). به همین دلیل ما به دنبال بهترین ملافه های تختی در سراسر وب گشتیم. چه بخوابید و بدنبال آن داغ هستید یا انگشتان شما تا نیمه شب یخبندان هستند ، چیزی در این لیست برای شما وجود دارد. پیش رو ، انتخاب های برتر از را کشف کنید زرق و برق کارمندان ، به علاوه موارد دلخواه جمعیت با بررسی های خوب. به ما اعتماد کنید ، این ورق ها (… یا ، قرار نیست) باشند که روی آنها بخوابید. پیش رو ، 15 بهترین ملافه برای خرید در سال 2021 – و پاسخ س questionsالاتی که اینترنت نمی تواند در مورد آنها س themال کند.

تعداد نخ مناسب برای ملافه های تخت چیست؟

به لطف اصطلاحات هوشمندانه و گمراه کننده بازاریابی ، بسیاری از باورهای غلط پیرامون این مورد وجود دارد. تعداد نخ به تعداد نخ های بافته شده به صورت افقی و عمودی ، در هر اینچ مربع گفته می شود – و آنقدرها که فکر می کنید مهم نیست. Ariel Kayes ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Parachute Home ، می گوید: “تعداد موضوعات تا حد زیادی یک ترفند بازاریابی است.” “تولیدکنندگان نخ های نازک و کم درجه پنبه را به فضای کوچکتر می پیچانند و تعداد نخ ها را دو برابر (یا حتی چهار برابر) می کنند. هیچ کدام از اینها ورق ها را با کیفیت بهتری نمی رساند – در واقع ، در نهایت دوام و لطافت آنها را می گیرد. “

ما با چندین متخصص صحبت کردیم که از نظر تعداد نخ ، کیفیت آن نسبت به کمیت است. نماینده اسنو در گفتگو با ما گفت: “اگر نخ و ساخت بی کیفیت دارید ، تعداد نخ بیشتری شما را نجات نخواهد داد.” “شمارش بهینه نخ به چگونگی بافته شدن محصول بستگی دارد و آنچه که بیشترین اهمیت را دارد کالیبر پارچه است. پنبه مصری و پارچه ملافه خالص به ملافه های نرم و محکم تر تبدیل می شود که با گذشت زمان ادامه می یابد. در نهایت ، این تخت و بدن شما است – بنابراین چیزی را انتخاب کنید که احساس خوبی در برابر پوست شما داشته باشد و در آن فرو برود. ” همچنین ، به نظرات مشتری درباره مجموعه ای از ورق ها برای کوچک شدن و قرص توجه داشته باشید و هنگام خرید از فرآیندهای تهیه ، ساخت و پایان کار آگاه باشید. همه این فاکتورها از تعداد نخ اهمیت بیشتری دارند زیرا شمارش بهینه از پارچه به پارچه دیگر متفاوت است. به بررسی گزارش های مصرف کننده در مورد راه های جلوگیری از قربانی شدن تبلیغات رشته ای شوید.

نرم ترین ملافه ها کدامند؟

از نظر نرمی ، هیچ چیز کلاسیک شکست نخورده که 100٪ پنبه است را ندارد. مخلوط های پلی استر دوام و مقاومت بیشتری در برابر چین و چروک دارند ، اما شما لطافت یکسان پنبه معتبر را به خصوص بافت های الیاف بلند مانند مصر ، پیما یا سوپیما را قربانی خواهید کرد. از طرف دیگر ، دستگاه های خنک کننده با کیفیت میکرو فیبر راه طولانی را طی کرده اند و برخی از آنها تقریباً مطابق با احساس واقعی هستند. ملحفه های جرسی یک گزینه مناسب مناسب برای بودجه است و هنوز هم بسیار دنج است و مردم با ستایش از بامبو مرسوم ، دوستدار محیط زیست و توانایی آن در ارائه صافی مورد نیاز برای چرت زدن در سطح بعدی ، آواز می خوانند.

نحوه انتخاب ملحفه

بهترین ملافه برای شما به نیازها و ترجیحات شخصی شما بستگی دارد ، اما چیزی که کارشناسان ما در آن اتفاق نظر دارند این است که الیاف طبیعی عالی سلطنت می کنند. نماینده Snowe می گوید: “کیفیت مواد اولویت شماره یک است و مواد طبیعی بهترین ملافه را تشکیل می دهند.” “این کار را مانند پخت و پز فکر کنید: اگر از مواد با کیفیت بالا استفاده می کنید ، تفاوت را تجربه می کنید. پنبه سلطان است ، و” ملافه آزاد “از ملافه های تازه پنبه مصری است.” بدیهی است که اگر درجه حرارت در گردن جنگل شما به زیر صفر برسد ، چیزی را انتخاب کنید که شب شما را خوش طعم کند ، مانند فلانل یا پشم گوسفند. برای خواب های گرم ، ملحفه های سبک و خنک کننده مانند بامبو و پارچه های کتانی بهتر است عرق شب را کنترل نکنند. اگر ملافه های ترد و ترد مشابه با هتلی مجلل را ترجیح می دهید ، ملافه های مخصوص چمدان مناسب شما هستند. “ما معمولاً چوب لباسی خود را با پیراهن کاملاً دکمه دار – خنک و واضح در لمس مقایسه می کنیم. بافت کلاسیک یک به یک زیر آن را به یک پارچه قابل تنفس فوق العاده تبدیل می کند و روند شستشوی لباس به آن ظاهری راحت تر می دهد. ، “کیز از چتر نجات می گوید.” اگر بیشتر به چیزی لمس کنید که ابریشمی باشد ، ساتین احساس لطیف تری به شما می دهد.

فاکتورهای دیگری که باید در نظر گرفت ابعاد و محل اقامت بودجه است. آیا شما یک تخت دوقلو دارید یا یک پادشاه کالیفرنیا؟ آیا می خواهید روی ورق های لوکس غرق شوید یا سکه های خود را با یک مقدار ارزش قابل اعتماد پس انداز کنید؟ و نکته آخر اینکه ، آیا ورق ها دارای گواهینامه OEKO-TEX هستند ، که به معنی فاقد مواد شیمیایی مضر است.

چند بار باید ملافه های تخت را عوض کنید؟

در اینجا هیچ پاسخ روشنی وجود ندارد ، اما اکثر کارشناسان توصیه می کنند هر 7 تا 10 روز یک بار برگه های خود را تغییر دهید. مربی کلینیک خواب تری کرال در مورد اینکه چه موقع باید بیشتر به شستن فکر کنید توضیح می دهد: “اگر صبح به جای شب غسل می کنید یا حمام می کنید ، برهنه می خوابید ، مستعد عرق شب هستید ، در رختخواب غذا می خورید (فقط این کار را نکنید) ، در آب و هوای گرم تری داشته باشید ، مرتباً حیوانات خانگی و بچه ای در رختخواب خود داشته باشید یا بیمار باشید – ملاحظه کنید که ملافه های خود را بیشتر عوض کنید. ” حتی اگر نمی توانید تمام چیزهای جذابی که به مرور در تخت شما جمع شده اند را با چشم غیر مسلح ببینید ، اما این بدان معنا نیست که آنها در آنجا نیستند. گرد و غبار میکروسکوپی ، سلولهای مرده پوست ، روغن های بدن ، عرق و میکروب ها هنگام شستن ملحفه با شما لکه دار می شوند ، بنابراین اطمینان حاصل کنید که هر هفته لباس های شسته شده زیادی دارید. حتی وقتی یافتن وقت غیرممکن به نظر می رسد ، ارزش این را ندارد که پوست خود را در معرض همه این موارد قرار دهید – حتی اگر این به معنای تماس با لباسشویی باشد تا آن را تحویل بگیرید و این کار را برای شما انجام دهد. اما دوستان ما در Snowe هشدار می دهند كه نباید از نظر خشك كردن زیاده روی كنید: “در حالی كه گرما تقریباً هر چیز نامطبوعی را از بین می برد ، در هنگام حفظ ورق های خود جلوی آن را بگیرید تا وقتی كه جلوتر هستید ، آنها را از خشك كن خارج كنید. به سختی رختخواب خود را مرطوب کرده و لباس آن را بپوشانید. این از چین و چروک و آسیب ناشی از خشک شدن بیش از حد جلوگیری می کند. “

آماده رسیدن به بهترین خواب زندگی خود هستید؟ ادامه مطلب را بخوانید زرق و برق15 بهترین ملافه تخت سال 2021 ، و دکمه تعویق خود را برای حمله آماده کنید.

توجه: قیمت های زیر اندازه ملکه را نشان می دهد. برخی از بررسی ها برای وضوح ، ویرایش و متراکم شده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>