15 بهترین ویبراتور خرگوش که لذت شما را دو برابر (گاهی سه برابر) می کند

[ad_1]

سال 1998 است ، و ویبراتورهای خرگوش ورود اصلی خود را به رسانه های اصلی در فصل 1 آغاز می کنند جنس و شهر. در اپیزود ، “لاک پشت و خرگوش” ، میراندا درباره لرزاننده خرگوش (به طور خاص عادت خرگوش ویبراتکس ، که امروز هم می توانید آن را خریداری کنید) به شارلوت می گوید – و حتی به شرطی که شارلوت در مورد اسباب بازی های جنسی حفظ کرده است (به یاد داشته باشید ، این ” 90s) ، او یک ضربه می زند و به سرعت قلاب می شود. “مثل این است که ، هر بار ، رونق! و یک بار ، مثل من ، پنج دقیقه آمدم. »شارلوت در کلاس یوگا با کری نجوا می کند. شارلوت به همان اندازه که حیرت زده است سرگردان است. “منظورم این است که هیچ کس هرگز چنین کاری نکرده است. می ترسم ، چه کاری می خواهم انجام دهم؟ ” او در پایان تمام برنامه های خود را برای ماندن در خانه و خودارضایی لغو می کند ، همانطور که یکی انجام می دهد.

به گفته دکتر جس اورلی ، دکترای تخصصی ، رابطه جنسی و رابطه ، گنجاندن خرگوش در SATC “در آن زمان پیشگامانه بود” ، و نه تنها به عادی سازی اسباب بازی های جنسی کمک کرد ، بلکه به طور خاص خرگوش ها را بر روی نقشه قرار داد. دکتر جس اضافه می کند ، “آنها سفر به فروشگاه جنسی را سرگرم کننده و هیجان انگیز ، نه سایه ای و نه شرم آور توصیف کردند ، و این گفتگوی جدیدی را در مورد اسباب بازی ها ایجاد کرد.” با گذشت زمان ، خرگوش ها مترادف با ویبراتورها شده اند و ما فقط HBO نداریم که از آنها تشکر کنیم. آنها در واقع ارزش تبلیغات گسترده را دارند زیرا بسیار متنوع هستند.

ویبراتور خرگوش چه تفاوتی با ویبراتور دیگر دارد؟

برخلاف لرزاننده های عصا یا گلوله ، گوش های خرگوش می توانند هم نقطه G درون کانال واژن و هم کلیتور را تحریک کنند. و برای بسیاری از خانم ها ، ترکیب هر دو تحریک داخلی و خارجی کلید دستیابی به ارگاسم مخلوط حلقه انگشت پا است. “در تحقیقاتی که من انجام داده ام (و در کتاب من منتشر شده است) ، 43 درصد از زنان می گویند که آمیختن رابطه جنسی و تحریک خارجی مطمئن ترین راه برای ارگاسم است – و بنابراین دلیل آن این است که ترکیب تحریک داخلی و خارجی نیز می تواند یک بهترین راه برای تحریک خود به تنهایی و این دقیقاً نوع تحریکی است که ویبراتورهای خرگوش ایجاد می کنند. “لوری مینتز ، دکتر بی روح شدن & راهنمای یک زن خسته برای رابطه جنسی پرشور می گوید زرق و برق.

دقیقا چطور؟ دکتر جس می گوید: “بازوی داخلی برای ایجاد لرزش در برابر یا ماساژ دیواره فوقانی کانال واژن (در امتداد ناحیه G) و بازوی خارجی در برابر کلیتور خارجی لرزش دارد.”

چگونه بهترین ویبراتور خرگوش را پیدا می کنید؟

اگر تازه وارد خرگوش هستید ، یا فقط می خواهید ببینید چه چیز دیگری در آنجا وجود دارد ، خوش شانس هستید. تنوع بسیار زیادی وجود دارد و خرگوش ها از نظر ویژگی ها راهی طولانی را طی کرده اند. درخشش واقعی است؛ “گوش” پر جنب و جوش در طول زمان برای تنوع پذیری بیشتر تکامل یافته است. برخی از لرزش ها قابل تنظیم هستند ، به این معنی که می توانید از تحریک هر دو ناحیه اطمینان حاصل کنید. اما برخی از نسخه های (عمدتا قدیمی) واقعاً به کلیتوریس خارجی نمی رسند و هیچ گونه فشاری را بر روی ناحیه ایجاد نمی کنند ، زیرا بازوهای بیرونی بسیار کوچک ، کوتاه ، نرم یا مستقیم بودند. نسخه های جدیدتر که در واقع شبیه خرگوش نیستند ، این مدل را بهبود بخشیده اند. “دکتر اوریلی می گوید.

در زیر ، 15 ویبراتور خرگوش با بالاترین امتیاز را پیدا کنید که ارزش آن را در میز کنار تخت خود دارید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>