15 لحظه تجدید دیدار ‘دوستان’ که دوستشان داشتیم – و دو موردی که هنوز در مورد آنها تعجب می کنیم

[ad_1]

چیز دیگری که دوست داشتم؟ دیدن تحسین واقعی پری نسبت به کاستار. و یک بار ویلر از صحنه خارج شد ، لبلانک زمزمه کرد ، “اوه ، او را دوست داشته باش.” جانیس و چندلر شاید خرچنگ دریایی یکدیگر نبودند ، اما این مسابقه ای بود که در بهشت ​​ریخته شد.

نمایش کاملا خنده دار مد

من فکر کردم که بخش مد فقط مدلهای تصادفی با لباسهای نمادین خواهد بود ، بنابراین دیدن چیزهایی کاملاً شگفت انگیز در کنار دیدن کارا دلوین ، سیندی کرافورد و جاستین بیبر در باند وجود دارد. بازیگران نمی توانستند بیبر را که لباس اسپودنیک راس را پوشیده باور کند و من هنوز هم سعی می کنم سرم را به دور آن بپیچم. اما باز هم ، این پیروزی متعلق به لبلانک است که دوباره لباس های چندلر را پوشید و آن را روی بتونه (لانژها و همه) چکش زد. تنها چیز بهتر اگر کول یا دیلن اسپروز (که در نقش پسر راس ، بن) بازی می کرد ، به عنوان armadillo تعطیلات ظاهر غافلگیرکننده ای می کرد.

صحنه های حذف شده از فیلم های تیتراژ آغازین

اگر هنوز جنجال نمی کردید ، پس تصور می کنم این لحظه ای بود که کارخانه آب آمد. با نمره مالیخولیایی تنظیم شده با فیلم بازیگران عمدتا ناشناخته که شب ها در یک چشمه منجمد می رقصند ، فقط زمان بی گناه تری را به یاد شما می آورد. سپس شما یک متیو پری جدی در مورد معنای نمایش برای او بازتاب داشتید ، و من همچنین ممکن بود به یک حوله نیاز داشته باشم تا اشک هایم را خشک کنم.

ترنس پاتریک

و دو چیزی که ما هنوز در مورد آنها تعجب می کنیم

هدر دادن ستاره های مهمان نمادین

بگذارید این را با بیان اینکه من مطمئن هستم فیلم های بیشتری وجود دارد که ما ندیده ایم (در واقع ، من می دانم که وجود دارد) ، اما من خیلی ترجیح می دادم صحبت های تام سلک در مورد بازی دکتر ریچارد بورک در جزئیات بیشتر از مندی کالینگ یا دیوید بکهام در مورد قسمت های مورد علاقه خود بحث می کنند. (چیزی علیه شما نیست ، مندی یا دیوید!) همان الیوت گولد و کریستینا پیکلز در نقش جودی و جک گلر. می توانستید ببینید که بازیگران از دیدن سلک ، گولد و پیکلز چقدر هیجان زده شده اند اما عدم پخش زمان مناسب به آنها بی دلیل بود. اگر HBO Max تصمیم بگیرد در نهایت تصاویر پاداش از دیدار مجدد را منتشر کند ، امیدوارم که بتوانیم تعداد بیشتری از آنها را ببینیم. و تو هم جیمز مایکل تایلر (گانتر).

عدم حضور جولی ، امیلی ، جاشوا ، مایک و …

من مطمئن هستم كه تهیه كنندگان ویژه مراسم تجدید دیدار با هر چه بیشتر ستاره مهمان ارتباط برقرار كرده اند ، اما اگر آنها می توانستند توماس لنون (كه در یك قسمت ظاهر شد) را بدست آورند ، چرا ما نمی توانیم دوست دختر اول راس ، جولی (لورن تام) را بدست آوریم؟ یا همسر اول او ، کارول (جین سیبت) و همسرش سوزان (جسیکا هخت)؟ یا در مورد همسر دومش ، امیلی (هلن باکسندیل) چه؟ دوست پسر سابق راشل جاشوا (تیت دونووان)؟ پسر راس ، بن (کول و دیلن اسپروز)؟ مادر راشل ، ساندرا گرین (مارلو توماس)؟ دوست دختر سابق راس چارلی (عایشه تایلر)؟ یا شوهر فیبی ، مایک (پل رود)؟ آیا درخواست مجدد دیدار مجدد بیش از حد است؟

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>