15 موقعیت جنسی دوش گرفتن و نکات بخارآمیز امشب را امتحان کنید

[ad_1]

چه کسی وقتی همسرشان برای انجام رابطه جنسی در دوش به آنها ملحق شود کمی روشن نمی شود؟ آب آبشار ، بخار ، رایحه های خوشمزه ای که از طریق هوا پخش می شوند و پوستی کاملاً پاک و برهنه ، کاملاً قرص های قارچی هستند. رابطه جنسی گره خورده اما آن را (به معنای واقعی کلمه) تمیز کنید.

اما بیایید واقعی باشیم: موقعیت های جنسی دوش گرفتن می تواند یک چالش باشد. تمام موارد مشابهی که جنسیت را بسیار گرم می کند – لغزندگی ، محله های مملو از فشار – و همچنین از نظر منطقی آن را به چالش می کشد. برای اینکه بدون لغزش و سر خوردن آن را در جای خود روشن کنید ، یکی از این 15 موقعیت و نکته را که برای دوش گرفتن آن ایجاد شده است ، امتحان کنید.

1. Wraparound

در حالی که شریک زندگی در مقابل شما ایستاده است ، به دیوار دوش تکیه دهید – سپس یک پا را به دور کمر خود بپیچید (یا از آنها بخواهید پشت زانوی شما را در خم آرنج خود نگه دارند تا این حرکت برای شما کمی راحت تر شود). از این زاویه ، آنها می توانند به شما نفوذ کنند ، به شما انگشت بزنند ، از ویبراتور ضد آب استفاده کنند یا هر آنچه قلب (و بدن) شما می خواهد انجام دهند. شما از دو مکان پشتیبانی کرده اید – دیوار و بازوهای شریک زندگی خود – بنابراین ریزش در وان بعید است. بعلاوه ، این موقعیت به شما امکان می دهد رابطه رو در رو داشته باشید ، که بسیار خوب است زیرا بسیار صمیمی است (و شما دید خوبی می گیرید).

2. سبک ایستاده سگی

کف دست خود را به سمت دیواره دوش قرار دهید و در زاویه 45 درجه به سمت آن متمایل شوید و زانوها را برای راحتی راحت خم کنید. سپس شریک زندگی شما می تواند از پشت به شما نفوذ کند یا به اطراف خود برسد تا با کلیتور یا پستان شما بازی کند – یا حتی بهتر از همه موارد فوق. به همین دلیل این یکی از موقعیت های جنسی رفتن به دوش در نظر گرفته می شود: شما بین دیوار و شریک زندگی خود ایمن هستید ، این امر به شما اجازه می دهد تا به جای نگرانی در مورد لغزش ، روی احساسات تمرکز کنید. همچنین امتحان رابطه جنسی مقعدی موقعیت خوبی است – فقط اطمینان حاصل کنید که مقدار زیادی روغن ضد آب دارید.

3. زن در بالا

از شریک زندگی خود بخواهید در حالی که لب به لبش قرار دارد روی پایه وان و پاهایش کشیده نشسته باشد ، سپس آنها را برای هر نوع سکس زن بالا که ترجیح می دهید ، رد کنید. رابطه جنسی زن بالا به شما امکان می دهد سرعت و شدت را کنترل کنید. جایزه: آبی که به کمر شما برخورد می کند شما را خوب و گرم نگه می دارد.

4. یک پا بلند کنید

بایستید و یک پا را به لبه وان خم کنید تا تعادل خود را حفظ کنید (به سبک کاپیتان مورگان) ، و از شریک زندگی خود بخواهید که بین پاهای شما بنشیند و روی شما پایین برود. مسلماً ، این وضعیت بیشترین خطر را به همراه دارد – یک پای خیس در لبه وان لغزنده می تواند شما را به بیرون از وان برساند – بنابراین با احتیاط شدید و خشکی پا ادامه دهید. اما اگر درست انجام شود ، این زاویه احساس خدایی می کند. پا به سمت بالا به شما امکان می دهد پاها را از هم باز کنید تا شریک زندگی شما بتواند نقاط درست را بزند.

5. باغ معلق

هنگامی که پاهای خود را برای دور آرایش بخارپوش خود می پیچید ، شریک زندگی شما کنترل کامل را به دست می گیرد ، شما را بلند می کند و شما را در هوا نگه می دارد. اگرچه ممکن است کمی تمرین باشد ، اما ارزش تلاش آن را دارد. با پایین آمدن آب اطراف هر دو ، این موقعیت بسیار سکسی احساس می شود. به علاوه ، از آنجا که شما رو در رو هستید ، می توانید دستان خود را در هر کجا که بخواهند سرگردان کنند.

6. انشعابات ایستاده

در حالی که شریک زندگی خود را پشت سر خود قرار داده اید و خم شده اید ، سر خود را به سمت انگشتان پا رها کرده و یک پا را به شکاف ایستاده بلند کنید ، دقیقاً مانند آنچه در کلاس یوگا انجام می دهید. (این کار آسان نیست ، ما می دانیم ، بنابراین با احتیاط فراوان ادامه دهید.) پای برجسته خود را روی سینه شریک زندگی خود بگذارید تا آنها بتوانند از پشت با دستان ، آلت تناسلی یا اسباب بازی شما را راضی کنند. اگر از انعطاف پذیری کافی برخوردار باشید ، تازگی به تنهایی باعث ارزشمند شدن این مورد می شود. فقط مطمئن شوید که روی کف دوش یک تشک ضد لغزش دارید (یا آن را بیرون به سمت تشک حمام ببرید) ، زیرا این مورد به ثبات و تعادل نیاز دارد.

7. صندلی عشق

لوازم جانبی فقط برای رابطه جنسی BDSM نیستند. اگر دوش شما یک نیمکت دارد ، نحوه بهره گیری از آن در اینجا آمده است: ابتدا شریک زندگی خود را بنشینید و سپس بالای سر او بنشینید ، رو به دور. در حالی که کمرتان را روی سینه آنها فشار می دهید ، می توانید عمل را رانندگی کنید یا آنها را به اطراف برگردانید و از جلو شما را خوشحال کنند. این موقعیت که به آن صندلی داغ نیز گفته می شود ، کنترل کامل شما را در اختیار شما قرار می دهد. در همین حال ، شریک زندگی شما می تواند کمر شما را نوازش کند ، انگشتان خود را از طریق موهای خیس خود عبور دهد ، گردن شما را ببوسد و اگر درگیر آن شوید ، در گوش شما کثیف صحبت کند.

8. همه دستها روی عرشه است

لطفاً با استفاده از دستان خود در زیر آب آبشار ، یکدیگر را استفاده کنید. می توانید کنار هم بنشینید و به یکدیگر تکیه دهید ، روبروی هم بنشینید یا اگر وانتان به اندازه کافی بزرگ است ، مانند روبرویی مقابل خود دراز بکشید. احساس نرم و صاف پاها ، بازوها و سایر قسمت ها که در برابر هم بلغزانند راهی مطمئن برای ایجاد روحیه در شماست. و از آنجا که قرار گرفتن در زیر دوش گرفتن می تواند یک امر کاملاً مشکوک باشد ، سادگی این شخص آن را به یک راه حل سکسی برای دوش های خیلی کوچک و کفهای لغزنده اضافی تبدیل می کند.

9. یکی می ایستد و یکی زانو می زند

به نوبت مقابل دیوار دوش بایستید. شریک دیگر در پاهای ایستاده زانو می زند و هر طور که دوست دارند آنها را راضی می کند. این موقعیت محدودیتی ندارد ، بنابراین شما می توانید با دست ، دهان ، اسباب بازی های خود خلاقیت و لذت ببرید (فقط مطمئن شوید که ضد آب نیستند!) ، بینی … همه چیز برطرف می شود ، می گوید: جس اوریللی ، سکولوژیست مقیم Astroglide. بعلاوه ، می توانید هر زمان که خواستید تناوب کنید ، بنابراین هرکدام در شرایط لغزنده بالقوه خود را حفظ کنید.

۱۰- روی زانوها با هم قرار گرفته اند

برای اینکه عمل تعادل را به طور کامل از بین ببرید ، هر دو را به زانو در آورید ، یک شریک پشت سر دیگری. هر کسی که در پشت باشد می تواند دست خود را به دستان خود و یا یک اسباب بازی در دستگاه تناسلی ، سینه ها ، لبها یا سایر مناطق فرساینده شریک زندگی خود بگیرد. دیگری که در جلو قرار دارد می تواند به عقب برسد و همچنین خوش دست باشد ، برای پشتیبانی به دیوار مقابل تکیه می کند یا فقط از جریان آب لذت می برد. اوریلی می گوید ، مانند صدا و البته لمس ، ممکن است شما قادر به دیدن چهره های یکدیگر نباشید ، اما این در واقع ممکن است به شما کمک کند تا حواس خود را درگیر کنید.

11. چرخ دستی مرطوب

بدون شک چرخ دستی خیس کمی چالش برانگیز است. شما اراده برای این موقعیت جنسی دوش ، به یک حصیر ضد لغزش نیاز دارید ، تضمین شده است. به زبان ساده ، این چرخ دستی سنتی است: شما در تخت دستی موقت هستید ، در حالی که شریک زندگی شما را از کمر بالا نگه می دارد – ببینید چرا تشک ضد لغزش از اهمیت بالایی برخوردار است؟ این زاویه نفوذ عمیق را تضمین می کند (بدون ذکر تمرین تمرینی).

12. چند اسباب بازی ضد آب بگیرید

علاوه بر این که همه این موقعیت های جنسی دوش را امتحان می کنید ، می توانید برخی از اسباب بازی های جنسی ضد آب را نیز انتخاب کنید (مانند ویبراتور ضد آب یا حتی یک اردک لاستیکی ویبره ای نامرئی که برای لذت ساخته شده است. همچنین قابل توجه است: ویبراتور ضد آب با یک فنجان مکش یا دستبند با فنجان مکش.

13. از یک لیبل مبتنی بر سیلیکون استفاده کنید

به دنبال lube هستید؟ یک روان کننده با ماندگاری طولانی و پایه سیلیکون انتخاب کنید که در زیر دوش آب نمی گیرد ، مانند ژل سیلیکون ضد آب Premium Astroglide. از هر نوع روان کننده ای که استفاده می کنید ، سعی کنید روی زمین ریخته نشود (نمی خواهید آن را پاک کنید) – و از هر نوع روغن روغنی یا روغنی دور شوید و هر دو به راحتی شسته می شوند.

14. سراغ سر دوش دوتایی بروید

قرار دادن دو نفر در زیر یک سر استاندارد دوش به گونه ای دشوار است که بتوان آن را قرار داد هر دو مردم زیر آب می مانند یک سر دوش دوتایی ، مانند سیستم دوش لاکچری کمبو ، به راحتی این مشکل را حل می کند و تضمین می کند جلسه جنس دوش شما راحت خواهد ماند.

15. یک صحنه سکسی تنظیم کنید

معمولاً فضای زیادی برای نشستن در حمام یا دوش وجود ندارد ، بنابراین فضای خود را به حداکثر برسانید انجام دادن دارند. اطمینان حاصل کنید که همه بطری های متفرقه کنار گذاشته شده اند ، حوله ها را برداشته اند و … شما همچنین می توانید برای تنظیم روحیه یک شمع روشن کنید و موسیقی را روشن کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>