16 سبک لباس زیر دوره ای: چرا شورت دوره کار می کند

[ad_1]

چه از خراب کردن تختخواب خود خسته شده باشید ، چه با لکه بینی غیر قابل پیش بینی روبرو هستید یا فقط می خواهید محافظت بیشتری کنید ، بهترین لباس زیر برای دوره می تواند راه حل مورد نظر شما باشد. با وجود انواع لباس زیرهای جاذب موجود در بازار ، قبل از انتخاب سبک مناسب برای شما ، از شدت جریان شما گرفته تا برنامه های روزانه (یا شبانه) ، باید فاکتورهایی را در نظر بگیرید.

هنگام خرید چیزهای بسیار شخصی ، توصیفات مشتریان خوشحال می تواند اعتماد بیشتری به کارایی محصول داشته باشد ، بنابراین ما یک غواصی عمیق انجام دادیم تا بفهمیم لباس زیر مربوط به کدام دوره ارزش نوشتن در خانه را دارد. این شلوارهای دوره ای است که زنان برای آواز خواندن ستایش می کنند – لباسهای گربه ای که زندگی آنها را به سمت بهتر تغییر داده اند ، از کوتاه ، راحت و کوتاه به شلوارک های به سختی آنجا.

قبل از خرید بهترین لباس زیر دوره ، نکاتی وجود دارد که باید درباره پوشیدن آن بدانید. اطلاعاتی را که اکنون از تولید کنندگان لباس زیر لباس زیر زنانه و دوره ای می دانید ، در ادامه بخوانید.

لباس زیر دوره چگونه کار می کند

در اصل ، لباسهای پریود به همان روش لباس زیرهای معمولی کار می کنند – اما با جذب اضافی آنها را از هم جدا می کند. لباس های زیر قاعدگی که به طور ماهرانه طراحی شده اند ، نباید با لمس یا بدن متفاوت باشند ، اما باید شامل یک پارچه اضافه شده باشد که می تواند به جای پد یا تامپون کار کند یا محافظت بیشتری برای جلوگیری از نشت کند.

روت آرومالا ، مشاور بهداشت زنان و زن و مرد و زن و مرد ، می گوید: “مانند هر زن ، انواع لباس زیر دوره ای منحصر به فرد است و اهداف مختلفی را دنبال می کند” ، برخی از آنها مانع اضافی برای محافظت در برابر نشت ایجاد می کنند. دیگران جای محصولات بهداشتی زنانه دیگر را می گیرند. ” مارک های مختلف از فن آوری های مختلف ثبت اختراع برای اطمینان از جذب مطلوب استفاده می کنند ، و هر شرکتی در این گروه توسط زنان واقعی پشتیبانی می شود که به محصولات قسم می خورند.

نحوه استفاده از لباس زیر دوره ای

مرحله اول: آنها را بپوشید. مرحله دوم: راحت نفس بکشید و آنها را فراموش کنید. اما با جدیت ، مهمترین عامل لباس زیر دوره ای راحتی است و نحوه استفاده از آن به نیازها و ترجیحات شخصی شما بستگی دارد. در حالی که برخی از زنان به دنبال محافظت بیشتر برای جلوگیری از لکه های ناشی از بلایا در روزهای شلوغی هستند که جریان قاعدگی آنها بسیار سنگین است ، برخی دیگر به دنبال چرخه های REM و تمرینات بدون نگرانی هستند و جراحی های دورهمی می توانند به ایجاد آرامش خاطر کمک کنند (حتی اگر لباس خود را انتخاب کنید با آنها تامپون کنید).

نحوه شستن لباس زیر دوره

اولین کاری که باید انجام دهید وقتی لباس زیر پریودتان را درآورید (هرگز بیش از 24 ساعت آنها را نپوشید) این است که آنها را در زیر آب سرد قرار دهید تا آب آن پاک شود. پس از خارج شدن بیشتر خون از دهانه آب ، می توانید آنها را با یک بار لباسشویی منظم روی یک چرخه ظریف و شستشوی سرد بیندازید (مطمئن شوید که برای جلوگیری از قرار دادن خون باقی مانده در لباس زیر ، از آب گرم استفاده نکنید). همچنین می توانید آنها را درون یک کیسه ظریف قرار دهید تا از امنیت بیشتری در واشر برخوردار شوند. با توجه به تکنولوژی پیشرفته پارچه ، شما می خواهید کاملاً خشک و آویزان شوید. هنگامی که لباس زیر خوب و خشک شد ، آنها را جمع کرده و در چرخه ماه بعدی خود بیرون بیاورید.

آیا لباس زیر دوره ای می تواند جایگزین پد شود؟

هر بدن و جریانی متفاوت است ، اما پاسخ کوتاه این است که بله ، لباس زیر دوره می تواند جایگزین پد شود. به دلیل فناوری مورد استفاده برای تولید پارچه ای که می تواند خون چندین تامپون را در خود نگه دارد ، به طور کلی توصیه نمی شود که پد را با لباسهای جاذب خود استفاده کنید. کارشناسان Modibodi ، Thinx و Knix موافقت می کنند که شما می توانید به طور کلی پد های nix کنید. آرومالا با بیان اینكه معمولاً جفت كردن شلوارهای دوره ای با تامپون یا فنجان قاعدگی معمول است ، این نکته را فراخوانی كرد. وی می گوید: “بیشتر کاربران شورت دورهمی آنها را به تنهایی می پوشند یا از تامپون یا فنجان استفاده می کنند.” “استفاده از پد یا آستر جوراب شلواری با شورت دوره ای نادر است.”

مزایای استفاده از لباس زیر دوره

از تمیز نگه داشتن لباس تا راحتی در محیط و صرفه جویی در هزینه ، مزایای استفاده از لباس زیر دوره ای بسیار زیاد است. جوآنا گریفیتس ، بنیانگذار Knix ، در مورد چند مزیت مهم اظهار نظر نکرد: او می گوید شورت دوره “نگرانی از اینکه دقیقاً نمی دانید چه موقع ممکن است در طول روز پریود شوید را برطرف می کند و نیاز به حمل آسترهای زیر شلواری ، لنت ها و تامپون را برطرف می کند”. “بر محیط ما تأثیر مثبت می گذارد”. و “انقلابی در قاعدگی در سراسر جهان ایجاد می کند ، به ویژه برای کسانی که ممکن است به کالاهای یکبار مصرف گران قیمت دسترسی نداشته باشند یا توانایی تهیه آنها را ندارند.” آرومالا اضافه می کند که آنها برای “جلوگیری از تحریک ولو و یا تحریک واژن ، و همچنین هنگامی که فرهنگ یا مذهب مانع استفاده از محصولات داخلی است” مفید هستند.

لباس زیر دوره ای را از کجا بخریم

اکنون که رایج ترین س surroundingالات پیرامون لباس زیر دوره را بررسی کردیم ، زمان خرید است! پیش از این ، نه بهترین داوران آنلاین شورت دوره نمی توانند زندگی خود را بدون آن تصور کنند – و این دوره است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>