16 لیوان شراب بی پایه که مطمئنا تحت تأثیر قرار می گیرند

[ad_1]

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما بصورت مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

مجموعه ای از لیوان های شراب بی پایه یکی از ساده ترین راه ها برای زیبایی بخشیدن به مجموعه ظروف شیشه ای و افزودن ابعادی به میز شام است ، خواه در یک مهمانی دوستان خود باشید ، و یا یک وعده غذایی صمیمی با خانواده داشته باشید. ناگفته نماند ، ساقه بدون عینک برای کسانی که لیوان های شراب سنتی را رعایت می کنند ، موارد ترسناک و شکستنی است که اگر بدون زنجبیل و با نفس نفس کشیده استفاده نشوند ، ایده آل است.

سامانتا مندز ، طراح داخلی استودیوی طراحی کوواچ مستقر در لس آنجلس می گوید: “هیچ چیز بهتر از داشتن یک مجموعه جامد عینک بدون پایه نیست.” زرق و برق. “من واقعاً فکر می کنم سرمایه گذاری در یک مجموعه متناسب با سبک شخصی شما بسیار مهم است ، خواه بخواهید یک رنگ پاپ به تنظیمات مکان خود اضافه کنید ، یا اگر فقط یک مجموعه کلاسیک برای استفاده روزمره می خواهید.”

لیوان های شراب بی پایه بهترین های هر دو جهان را ارائه می دهند: دوام و شخصیت. گرچه می توانند گاه به گاه باشند ، اما خرده فروشان زیادی عینک های بدون پایه و لوکس ارائه می دهند که مهمانان شما را تحت تأثیر قرار می دهد. قسمت مهم انتخاب عینک های متنوعی است که اینترنت ارائه می دهد ، به همین دلیل ما کار سختی را برای شما انجام داده ایم و برخی از عینک هایی را که دارای بالاترین امتیاز و با توصیه متخصص هستند ، برای هر موقعیت و سلیقه انتخاب کرده ایم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>