16 گروه پشتیبانی بهداشت روان برای کمک به شما در ارتباط بیشتر

[ad_1]

با همه گیری همه گیر که باعث بی سابقه ای سلامت روان می شود ، همه ما یک تجربه آسیب زای مشترک داریم. جای تعجب نیست که گروه های پشتیبانی بهداشت روان درحال جلب توجه هستند.

ماه گذشته ، من اندکی پس از تولد در اولین گروه پشتیبانی خود شرکت کردم که به درستی “Oh Sh * t، I’m 30” در برنامه ای به نام Sesh. سرانجام آنچه را که سعی در بیرون کشیدن آن داشتم پذیرفتم: گفتن “30” با صدای بلند باعث ایجاد احساس و مواجهه با طیف وسیعی از احساسات شد. در تلاش برای ورود به گروه های پشتیبانی تحت هدایت درمانگر ، فضای مجازی خصوصی خود را برای یک ساعت سریع در محیط بدن خود به اشتراک گذاشتیم ، مراقبه و مراقب بودیم و سپس فضای زوم را محو کردیم. این یک روش خوب برای اختصاص یک ساعت اختصاص داده شده به پردازش چیزهایی بود که احساس می کردم.

گروه های پشتیبانی بهداشت روان تقریباً برای هر آنچه با آن روبرو هستید وجود دارد: تغییرات زندگی (بله ، 30 ساله شدن) ، چالش های باروری ، اعتیاد ، تنهایی ، هویت. به لطف بزرگنمایی ، فضاها برای پرداختن به مسائل بهداشت روان ما بیش از هر زمان دیگری در دسترس هستند. اینها قرار نیست جایگزینی برای درمان بهداشت روان فردی باشند که توسط یک متخصص انجام شده است (و نباید از آنها به این روش استفاده شود) بحث در مورد سلامتی عاطفی شما با یک متخصص مراقبت های بهداشتی مهم است ، و بهداشت روانی شما هرگز نباید توسط یک ارائه دهنده کنار گذاشته شود ، عضو خانواده ، شریک زندگی یا دوست) ، اما عضویت در یک گروه پشتیبانی یا جامعه بهداشت روان می تواند یک روش قدرتمند برای تکمیل مراقبت های بهداشت روان شما باشد. به گروههای حمایتی بهداشت روان مانند مراقبت از خود برای روان خود فکر کنید – نه جایگزینی برای مراجعه به پزشک ، بلکه بخشی از یک رویکرد جامع برای حفظ سلامتی و شادی خود است.

ارین بیزار ، مشاور سازمانی و ساملیا ، بعنوان بخشی از برنامه خود برای مدیریت فیبرومیالژیا ، ابتدا از طریق درمانگر خود با گروه پشتیبانی خود در منطقه پورتلند در ارتباط بود. “هدف این نبود که جایی برای تحقیق در مورد آن باشد ، بلکه برای برقراری ارتباط با افرادی است که چیزهای مشابهی دارند ، افرادی که فقط دریافت کنید، “او می گوید. بیزار می گوید: “تعهد هفتگی” در یک دوره از زندگی من ثبات ایجاد کرد ، وقتی همه چیز خارج از کنترل و ناپایدار بود. “این به من امکان داده است که نه تنها در برخورد با مسائل شخصی خودم ، بلکه در یک منبع و متحد بودن و دوست بودن برای دیگران ، احساس ترحم و ترحم بزرگی داشته باشم.”

گروه های پشتیبانی بهداشت روان در چند دهه گذشته تکثیر یافته اند ، زیرا استفاده از قدرت اتصال به عنوان درمانی در مطالعات بی شماری ثابت شده است. ناز پرز ، بنیانگذار Heart Broken Anonymous ، گفت: “اتصال باعث خوش بینی می شود.” در جلسات پشتیبانی ماهانه وی ، بیش از 10 هزار شرکت کننده جهانی گرد هم آمده اند تا داستان های خود را به اشتراک بگذارند ، گوش دهند و شروع به بهبود کنند. “این علم نشان می دهد که ما می توانیم از طریق جامعه بهبود یابیم.”

خواه در یک زمان مبارزه باشید ، یا فقط می خواهید ذهنیت رشد خود را برای بهزیستی ذهنی مطلوب فعال کنید ، در اینجا گروه های پشتیبانی بهداشت روان TK برای بررسی وجود دارد:

گروه های پشتیبانی بهداشت روان برای سلامتی عمومی

کوآ

یک تیم کاملاً زنانه Coa ، یک باشگاه بدنسازی احساسی و احساسی همراه با پیشنهادات آنلاین را در طی همه گیری راه اندازی کرد. امیلی آنهالت ، بنیانگذار و روانشناس بالینی ، می گوید: “درست مثل اینکه همیشه می توانیم از نظر آمادگی جسمانی بهتری داشته باشیم ، از نظر عاطفی نیز می توانیم از سلامت بهتری برخوردار باشیم. با تمرکز بر روشهای تحقیق شده و یادگیری جامعه ، همه کلاسها توسط درمانگران مجاز ایجاد و تسهیل می شوند. با گذراندن کلاسهای یک گروه ، “آنچه ما دیده ایم این است که مردم احساس نزدیکی بیشتری به یکدیگر دارند ، آنها قادر به مکالمه آسیب پذیرتر هستند و برای اینکه چگونه احساسات خود را به جنبه های دیگر زندگی آنها ، “می گوید آنهالت. با شروع از 25 دلار می توانید برای یک سری ثبت نام کنید یا در یک کلاس افتتاحیه شرکت کنید.

اتحاد ملی بیماری های روانی

بیش از 20٪ ما بیماری روانی را تجربه کرده ایم – حتی قبل از همه گیری – اما کمتر از نیمی از ما تحت درمان قرار می گیریم. این شرایط غالباً “پنهان” همه مردم را تحت تأثیر قرار داده و رو به افزایش است. اتحاد ملی بیماری های روانی (NAMI) شبکه ای از همتایان آموزش دیده و مجریان بالینی را در سراسر کشور برای کمک به بیماران روانی و خانواده های آنها هماهنگ می کند. هزاران نفر بصورت محلی و مجازی در گروههای پشتیبانی جامعه به صورت رایگان و رایگان برای همه متصل می شوند. (NAMI Conexion به اسپانیایی زبانان مکانی برای اشتراک راحت نیز ارائه می دهد.)

سش

هر هفته در Sesh ، بیش از 50 جلسه توسط مجریان از سراسر جهان ارائه می شود. با جلسات 14 جلسه دیگر ، این جلسات گروهی به شما کمک می کند تا مثبت بودن بدن را کنترل کنید ، فرسودگی در زمان کنترل را کنترل کنید ، یا در مورد اضطراب در مورد ورود دوباره به جهان پس از COVID بحث کنید. همه چیز از یک کوئر هفتگی و جلسه BIPOC ترانس ، تا گروه هایی برای برخورد با انتظارات دوست یابی والدین شما (en espanol) وجود دارد ، همه از طریق اتصال WiFi قابل دسترسی است. با یک دوره آزمایشی 2 هفته ای رایگان ، می توانید جلسات یک ساعته نامحدود را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی درست است. ماهانه 60 دلار به عضویت شما ادامه می دهد. و ، آنها شروع به پذیرش بیمه می کنند.

گروه پشتیبانی مرکزی

سیستم عامل Support Group Central امکان ثبت نام گروه پشتیبانی را به صورت جلسات رایگان یا کم هزینه فراهم می کند. از Narcolepsy گرفته تا جانبازان گرفته تا بیماری های مزمن و مراقبان ، SGC بیش از 30 دامنه برای یافتن و کشف گروه های پشتیبانی در اختیار شما قرار داده است. اینسپایر دارای 100+ گروه تمرکز بر سلامت زنان است. بسیاری از آنها توسط مجریان آموزش دیده هدایت می شوند و توسط سازمانهای غیرانتفاعی آزمایش شده ای مانند Project Return و Mental Health America پشتیبانی می شوند.

کلاچ

اگر تا به حال به یک قسمت از Unf * ck Your Brain گوش داده باشید ، کلاچ 24/7 مرکز خرد فمنیستی جامعه شما است. شبکه پشتیبانی بر جنبه های فکری و عاطفی موجود به عنوان یک زن در دنیای یک مرد متمرکز است ، طراحی شده برای کمک به شما در باز کردن شرط بندی اجتماعی و صحبت های انتقادی از خود. این شبکه پشتیبانی با درآمد 97 دلار در ماه ، شامل فرصت های مربیگری زنده ، یک برنامه خود مربیگری ، مربیان آموزش دیده و یک گروه فیس بوکی با بیش از 2700 عضو است که در حال رشد است.

درخشش

برنامه Shine با مراقبه و تشکر از طریق آگاهی و تشکر ، با مراقبت و دستورالعمل های روزانه ، بهزیستی را ارتقا می بخشد. در صفحات انجمن ، می توانید افکار خود را به اشتراک بگذارید و دیگران را به صورت ناشناس بخوانید. این برنامه که توسط زنان BIPOC Marah Lidey و Naomi Hirabayashi تاسیس شده است ، دارای مراقبه های هدایت شده است که روزانه توسط متخصصان مختلف با صداهایی که روح را تسکین می دهند ارائه می شود. اشتراک حق بیمه برای تعامل با انجمن انجمن ناشناس 69.99 دلار در سال است و یک دوره آزمایشی 7 روزه برای شما وجود دارد تا ببینید آیا این مشکل شما است.

گروه های حمایت از سلامت روان برای اندوه

ناشناس قلب شکسته

بنیانگذار Heart Broken Anonymous ، ناز پرز ، در مورد سایر انجمن های حمایت از همسالان مانند Alcoholics Anonymous (ناشناس الکلی) تحقیق کرد و درد دل شکستگی را مطالعه کرد تا یک فضای بهبودی برای کسانی که با درد رابطه روبرو هستند ، ایجاد کند. این فقط مربوط به جدایی نیست – داستانهایی که در جلسات به اشتراک گذاشته می شوند ممکن است در مورد روابط عاشقانه ، پایان یک دوستی ، یا از دست دادن یک عزیز یا حتی یک حیوان خانگی باشند. پرز گفت: “همان بخشی از مغز شما که برای درد جسمی روشن می شود برای درد عاطفی روشن می شود.” “ما ناراحتی عاطفی را مانند یک زخم باز پردازش می کنیم.” HBA هیچ وابستگی مذهبی و سیاسی ندارد و همه موارد مشترک را محرمانه می داند. شرکت کنندگان می توانند 4 دقیقه در مورد آنچه که در هر جلسه گذرانده اند صحبت کنند که 10 دلار پیشنهاد می شود و پیوند بزرگنمایی با افراد ثبت نام شده به اشتراک گذاشته می شود.

گروه های حمایت از سلامت روان برای باروری ، بارداری و والدین

Post Partum Support International

حدود 10 درصد از زنان با ناباروری دست و پنجه نرم می کنند و از هر 5 زن 1 نفر دچار سلامت روان یا اختلال در مصرف مواد در بارداری یا پس از زایمان می شوند. اما لازم نیست روند کار منزوی باشد. Post Partum Support International مجموعه ای از گروه ها را برای انواع والدین جدید اداره می کند: نظامی ، BIPOC ، NICU ، Queer ، Desi و موارد دیگر ، همه توسط 300+ هماهنگ کننده پشتیبانی داوطلب آموزش دیده تسهیل می شوند. همچنین یک خط پشتیبانی درخواستی برای تماس یا پیامک وجود دارد: 800-944-4773:

انجمن ملی ناباروری را حل کنید

انجمن ملی ناباروری RESOLVE همچنین گروه های پشتیبانی مجازی برنامه ریزی خانواده ماهانه را برای پشتیبانی عمومی و BIPOC ارائه می دهد. در اتاق های بزرگنمایی 70 نفر محدودیت وجود دارد که دارای 10 اتاق استراحت برای مکالمه صمیمی تر است.

گروه های پشتیبانی بهداشت روانی برای پشتیبانی متمرکز بر هویت

پروژه بهداشت روان آسیا

پروژه بهداشت روان آسیا از مارس 2020 شروع به ارائه چک های رایگان هفتگی برای نگهداری فضا برای جوامع پان آسیایی کرد. کری ژانگ بنیانگذار می گوید: “با وجود سیاستمداران عباراتی مانند” آنفولانزای کونگ ” . “بسته بندی آن بسیار زیاد است و صحبت در مورد خانوارهایی که برای پرورش احساسات خود بزرگ نشده اید بسیار دشوار است.” ژانگ به دنبال تجربیات خود در شبکه های پشتیبانی و تحقیقات همکار در زمینه شناسایی موضوعات مشترک در سراسر جوامع آمریکای آسیایی ، ژانگ پس از دانشگاه AMHP را تشکیل داد و آن را با یک تیم کاملا داوطلب اداره کرد. ژانگ گفت: “با تیراندازی های وحشتناک در آتلانتا و ایندیاناپولیس ، نیاز شدیدی به حمایت و همچنین هجوم زیادی از حمایت متحدان غیر آسیایی وجود داشت.” در هر مکان 10 تا 90 نفر در Zoom جمع می شوند که در آنجا مجریان بحث آزاد را تسهیل می کنند و پزشکان سلامتی و سلامت روان اغلب برای افزودن ارزش به هم می پیوندند. ژانگ گفت: “ما به صراحت اعلام کردیم که این یک گروه پشتیبانی بالینی نیست ، بلکه یک بررسی سلامتی نظیر به نظیر است.” “ما طبق آنچه در اینجا گفته شده است پیروی می کنیم ، اینجا می ماند اما آنچه در اینجا آموخته می شود

درمان برای دختران سیاه پوست

Therapy for Black Girls Sister Circle 400+ عضو دارد که از طریق یک گروه خصوصی دیجیتال از یکدیگر حمایت می کنند. فضای آنلاین که توسط دکتر جوی هاردن بردفورد تاسیس شده است ، دارای 200+ پادکست هفتگی مکالمه و یک انجمن آنلاین 24/7 روزانه با رویدادهای ماهانه فقط برای اعضا است.

بهبودی از دین

بازیابی از دین یک شبکه استقبال از منابع را برای کسانی که با س questionsالات ایمانی سرو کار دارند فراهم می کند. این شبکه از همه هویت ها و سنت های اعتقادی استقبال می کند ، خواه دیگر مذهبی نباشید ، روی مسائل مذهبی خانوادگی کار کنید ، یا فقط ایمان خود را زیر سوال ببرید. صدها داوطلب پرشور به شماره های 1-84-I-Doubt-It پاسخ می دهند یا از طریق گپ های تحت وب امید را ارائه می دهند. 60 گروه پشتیبانی محلی از طریق س questionsال ، تردید یا تغییر باورها به آنها کمک می کنند.

LGBTQIA + منابع جامعه

PFLAG پشتیبانی از همتا به همتا را برای شناسایی کوئری ، س questionال کردن و عزیزان افراد جامعه LGBTQIA + ارائه می دهد. برای بزرگنمایی و جلسات محرمانه حضوری ، نزدیکترین فصل خود (400++ وجود دارد) را بررسی کنید. مرکز راهنمایی ملی دگرباشان جنسی پشتیبانی آنلاین شبانه روزی یکی به یک را ارائه می دهد و از فهرست محلی در سراسر ایالات متحده ، از جمله مراکز اجتماعی و گروه های پشتیبانی ، نگهداری می کند. جلسات تحت لیسانس درمانگر به طور محلی در سراسر کشور اتفاق می افتد: مرکز Halsted ، جامع ترین مرکز بهداشت جامعه LGBTQ در غرب میانه ، چند گروه پشتیبانی را با قیمت 15 دلار در هر جلسه عملا و به صورت حضوری ارائه می دهد. این جلسات 8 هفته ای بهاره امسال شامل غیر جنسیتی و غیر جنسی است سازگاری ، غم و اندوه ، از دست دادن HIV ، و گروههای متمرکز بر زنان. (Sesh همچنین هر هفته مجموعه های پشتیبانی متمرکز بر کویر را با هدایت پزشکان مجاز ارائه می دهد.)

گروه های حمایت از سلامت روان برای اعتیاد

ریکاوری دارما

تعالیم بودایی شبکه گروه ها ، جلسات و اجتماعات ریکاوری دارما را هدایت می کند که از بحث های مشترک و مراقبه برای حمایت از کسانی که به دنبال بهبودی از اعتیاد یا رفتارهای اعتیادی هستند استفاده می کند. جنبش تحت هدایت گروه های همتا بیش از 7800 عضو در فیس بوک و ده ها جلسه مجازی در روز برای هویت ، مراحل بهبودی و مناطق جغرافیایی دارد.

گروه های حمایت از بهداشت روانی برای خشونت خانگی

خط تلفن ملی خشونت خانگی

ده درصد دانش آموزان دبیرستان در سال گذشته خشونت جسمی از طرف شریک زندگی خود را تجربه کرده اند ، 24 نفر در هر دقیقه قربانی تجاوز ، خشونت جسمی یا ساقه شدن توسط یک شریک صمیمی هستند و بیش از 48 درصد افراد مورد تجاوز روانی توسط یک فرد صمیمی قرار گرفته اند. شریک. زنان 18-34 به طور کلی بالاترین میزان خشونت در شریک زندگی صمیمی را تجربه می کنند ، با زنان رنگارنگ خشونت خانگی با نرخ های نامتناسب بالاتر.

خط تلفن ملی خشونت در خانواده داوطلبان داوطلب را برای ارتباط هر کسی با منابع مناسب در اختیار دارد.

بازیابی امید

خشونت خانگی در طی همه گیر شدن افزایش یافته است – Hope Recovery هر هفته گروه های محرمانه و کارگاه های آموزشی را برای بازماندگان ارائه می دهد.

برای کسب منابع بیشتر در مورد یافتن گزینه مناسب جامعه پشتیبانی یا گروه درمانی ، به فهرست سازمانهای مراقبت از Mental Health America و راهنمای گروههای پشتیبانی مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>