17 بنیاد بهترین داروخانه سال 2021: CoverGirl ، Revlon ، NYX

[ad_1]

در یک دنیای رویایی ، ما می توانیم انگشتان خود را بزنیم تا چهره خود را صاف کنیم ، اما تا آن زمان ، بهترین پایه داروخانه اینجا است که به ما کمک می کند تا یک قدم به فیلتر واقعی پاریس نزدیک شویم. زیرا در حالی که ما هستیم میتوانست از دیور و جورجیو آرمانی در تمام روز استفاده کنید ، هر روز هزینه آرایش لوکس همیشه امکان پذیر نیست – به خصوص اگر به طور همزمان در حال کار برای ارتقا یک برنامه چند مرحله ای مراقبت از پوست هستید.

بنیادهای داروخانه – گرچه بسیار بسیار بهتر از بنیان های حتی پنج سال پیش – اما بدون اینکه بتوانند از فروشگاه های داخلی استفاده کنند ، پیمایش سخت است. چه کسی می خواهد چیزی را بدون دانستن اینکه چطور 8 ساعت به کار می رود ، خشک می شود و می پوشد ، خریداری کند؟ خوشبختانه دهان به دهان وجود دارد و اگر از آنها سال کنید زرق و برق کارکنان در مورد این 17 مورد پسند بودجه ، آنها شما را متقاعد می کنند که آنها را در ضربان قلب امتحان کنید. با هیچ چیزی بیشتر از 15 دلار ، چرا که نه؟ برای دستیابی به بهترین بنیاد داروخانه در بازی پیمایش کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>