17 بهترین ایده برای رنگ موی رنگین کمان که باید در سال 2021 امتحان کنید

[ad_1]

در این مرحله ، رنگ موی رنگین کمان چیزی فراتر از یک روند است ، بلکه به دسته ای خاص از خود تبدیل می شود. اکنون ، دیدن کسی که موهای پاستلی یا نئونی را تکان می دهد به همان اندازه که بلوند یا قهوه ای است ، معمول است. فهمیدن دلیل آن آسان است: سرگرم کننده است ، بیانیه ای می دهد و در حوزه تغییرات عمده مو نسبتاً موقتی است. موهای رنگین کمان همچنین حالت خاصی از دختر باحال را ایجاد می کند که به نظر می رسد ما به عنوان یک فرهنگ نمی توانیم آن را متزلزل کنیم – در حالی که وقتی لیدی گاگا با موهای صورتی پا می شود رسوایی نیست مانند زمانی که کیت ماس ​​این کار را در دهه 90 انجام داد ، به همان اندازه به عنوان بدبخت

از آنجا که موهای تک رنگ از نظر اجتماعی بیشتر و بیشتر مورد پذیرش قرار می گیرند ، گزینه های بی نهایت وجود دارد که تصمیم گیری در مورد ظاهر را دشوارتر می کند. ما اینجا جالب ترین ایده های رنگ موی رنگین کمان را جمع آوری کردیم تا هم اکنون امتحان کنیم. برای تمام مواردی که ممکن است به آنها نیاز داشته باشید پیمایش کنید ، اما ابتدا چند نکته را باید قبل از غوطه وری بررسی کنید.

موهای رنگین کمان تا ابد دوام نمی آورند.

یک نقطه ضعف عمده در رنگ های روشن؟ آنها زودگذر هستند ، بنابراین سعی کنید زیاد وابسته نشوید. از آنجا که این رنگدانه روی سطح موهای شما می نشیند ، انتظار داشته باشید که رنگ های بد بو حدود یک ماه طول بکشد. لورا پولکو ، آرایشگر مشهور و سفیر NatureLab توکیو ، می گوید: “برخی از رنگ ها زودتر از رنگ های دیگر از بین می روند – آبی خیلی زود ، زرد طولانی تر و سپس قرمزها برای مدتی باقی می مانند.” “این سبک های رنگین کمان اغلب به زیبایی در رنگ های پاستلی محو می شوند ، بنابراین لمس کردن به قدرت شما بستگی دارد. تکرر لمس نیز می تواند به میزان شستن موهای شما بستگی داشته باشد. اگر به دنبال رنگهای رنگین کمان بسیار پر جنب و جوش هستید ، می گویم لمس هر 1-2 ماه یکبار. “

آماده شدن برای سفید کردن

اگر از قبل موهای بلوند ندارید ، به احتمال زیاد مجبورید موهای خود را سفید کنید ، به خصوص برای پاستیل به رنگ دلخواه خود برسید. اگر نمی خواهید خطر آسیب دیدگی را ایجاد کنید ، رنگ های نگین مانند بنفش و سبز می توانند رنگ موی خنک به موهای تیره اضافه کنند.

شما باید روال زندگی خود را تغییر دهید.

مگر اینکه در حال حاضر یک بلوند سفید کننده باشید ، احتمال اینکه مجبور شوید کمی موهای خود را تغییر دهید ، است. محدود کردن اینکه چند بار موهای خود را می شوید و هنگام شستشو از آب خنک استفاده می کنید ، به کند شدن روند محو شدن و افزایش طول عمر کمک می کند. سفیر و رنگ آمیزی NuMe ، Devin Rahal توصیه می کند به جای شامپو و نرم کننده معمول خود از یک آبکشی با سرکه استفاده کنید. او می گوید: “درست مثل لکه زدن تخم مرغ ، به قفل شدن رنگ و متعادل نگه داشتن PH مو کمک می کند (به حالت عادی می رسد)”.

یا ، با یک شامپو و نرم کننده ضد رنگ بچسبانید ، می گوید رنگدانه بردلی لیک. “موهای سالم رنگ رنگین کمان را طولانی تر نگه می دارند ، بنابراین اطمینان از سالم بودن رشته های شما بسیار مهم است. شامپو Color Wow Color Security ملایم است و مو را تمیز و بدون محصول می کند در حالی که از مو و رنگ برای نتایج طولانی مدت محافظت می کند. موهای سالم همیشه رنگ را طولانی تر نگه می دارند ، بنابراین اطمینان از اینکه باید قبل از رنگین کمان به درمان های خود بپردازید یا به موهای خود عشق بورزید بسیار مهم است. “

1. فانتزی آبی

در حالی که رنگ صورتی سالهاست که مورد پسند دختران قرار گرفته است ، اما رنگ شناس Bianca Hillier. می گوید انتظار دارد رنگ آبی تمام شود. با این حال ، یک دلیل وجود ندارد که به اندازه صورتی رایج نیست ، زیرا ناخن زدن آن کمی سخت تر است. هیلیر می گوید در پوست رنگ پریده عالی به نظر می رسد اما می تواند قرمزی شما را ایجاد کند ، بنابراین اگر نگرانی شماست مراقب باشید. اگر موهای شما به اندازه کافی روشن نشده باشد ، می تواند به رنگ سبز نیز در بیاید ، بنابراین مطمئن شوید که قبل از استفاده از سایه آبی رنگ ، از رنگ پوست خود بخواهید موهای شما را پر کند تا هر نوع زردی را از بین ببرد. هیلیر یک درمان اولپلکس را با تمام تغییرات عمده مو توصیه می کند ، اما به خصوص یکی از این موارد که سفید کننده در آن نقش دارد. همه کارها ارزشش را دارد ، چون نمی توان انکار کرد که ظاهر تمام شده آن به اندازه جهنم جالب است.

2. آمتیست

بروس تالبوت

جرمی تاردو ، رنگ شناس ، که به خصوص این سایه را در رنگ های تیره دوست دارد ، می گوید: “آمتیست یک رنگ موی سرگرم کننده است که قدرت و ظرافت را متعادل می کند.” “جسورانه است اما هنوز احساس نرمی می کند. این رنگ ارکیده یک طرف گرمتر بنفشه را نشان می دهد. ” اگر این کار شما را وسوسه می کند ، فقط بخاطر داشته باشید که قبل از استفاده از بنفشه گرم پاستلی باید موهای خود را کاملاً سفید کنید.

3. دو رنگ

چه چیزی بهتر از یک لحن زنده است؟ البته دو صورتی روشن و بنفش وقتی با هم جفت شوند دو برابر چشم نواز هستند (و بسیار زیبا).

4. رنگین کمان نئون

رنگین کمانی از سایه های نئون ، آبی روشن را حتی از آنچه فکر می کردیم خنک تر نشان می دهد. قرار دادن امبرو توسط استخوان های گونه نیز باعث پیدایش چشمان شما می شود.

5. قاب صورت قرمز

سال گذشته دو خط روشن در اطراف صورت شما با انتقام بازگشتند – این بار به عنوان برجسته های تکه پول یا خطوط دختران الکترونیکی نامیده می شود ، بسته به این که در کدام طرف از هزاره تقسیم شوید – ژنرال Z. به گفته تاردو ، آنها هنوز هم قوی هستند. او می گوید: “انتظار داشته باشید كه خلاقیت بیشتری به نظر برسد مانند رگه های دو رنگ بلا حدید.” تاردو می گوید این روند بسیار ساده ای است که شروع می شود زیرا فوق العاده سرگرم کننده و مرسوم ، مد روز است اما در واقع به رنگ آمیزی بیشتر موهای شما احتیاج ندارد. او می گوید: “از رنگ شناس خود کمی رنگ روشن در جلو بخواهید.” “اگر می خواهید ظاهر با کنتراست بالا را افزایش دهید ، می توانید رنگ بقیه موهایتان را نیز درخواست کنید.”

6. بافته های رنگین کمان

نوارهای رنگین کمان نه تنها به نظر جالب می آیند بلکه راهی عالی برای بازی با رنگ بدون آسیب رساندن به موهای شما هستند.

7. رنگ صورتی می پاشید

اینستاگرام / @ ladygaga

تاردو می گوید: “افزودن رنگ های بسیار ظریف پاستلی به موهای بلوند یخی ، روش جالبی برای تغییر اوضاع است.” “رنگ موهای موقت یا نیمه دائمی را که از بین می روند انتخاب کنید. به این ترتیب می توانید دوباره به پلاتین راک بزنید. این عالی است اگر می خواهید بدون تعهد طولانی مدت کمی به موهای روشن علاقه مند شوید. ” او می گوید از رنگ گرای خود بخواهید صورتی رنگ صورتی در سراسر پلاتین پخش شود تا به کم رنگ شدن آن کمک کند.

8. رنگین کمان پنهان

اگر یک رنگین کمان کامل کاملاً احساس می شود ، فقط یک لایه رنگ موی رنگین کمان را در زیر لایه اول مو خود اضافه کنید ، بنابراین می توان آن را به راحتی پنهان کرد.

9. رنگین کمان چرخیده

آئورا فریدمن ، متخصص رنگ آمیزی در سالن هرشبرگر سالن ، می گوید: “در حال حاضر شاهد موهای رنگین کمان زیادی هستیم زیرا افراد تمایل بیشتری به آزمایش دارند ، زیرا بسیاری در خانه می مانند.” “روز گذشته زنی در حدود 60 سالگی را دیدم که دارای موهای زیبا و رنگارنگ بود و کاملاً افسانه به نظر می رسید.” در حالی که هر رنگی وجود دارد ، او به ویژه در حال حاضر به سایه ای از سایه ها تبدیل شده است ، که انجام آن در خانه کمی دشوارتر است. او می گوید: “مثالهایی را برای آرایشگر خود بیاورید تا دقیقاً همان چیزی را که فکر می کنید نشان دهید.” “از یک عکس الهام گرفته تا روسری که به نظرتان عالی است ، نشان دادن پالت رنگ ایده آل شما به آرایشگر شما کمک می کند تا ظاهری کاملا مناسب و منحصر به فرد شما ایجاد کند.” برای حفظ رنگهای روشن ، از یک شامپوی خشک استفاده کنید و هر چند بار در هفته بشویید.

10. نصف و نیمه

این وضعیت نیمه و نیمه نمی تواند سردتر باشد. به علاوه ، این فقط نیمی از تلاش است. یک برد-برد!

11. هلو زیبا

اینستاگرام /laurapolko

مو هلو به عنوان رنگ غیرمنتظره آن برای پاییز ظاهر شد و به این زودی ها کند نمی شود. مارک دبولت ، رنگ شناس مشهور و مالک مالک سالن مارک رایان در نیویورک می گوید: “هلو در بسیاری از رنگ های مختلف پوست بسیار زیبا است.” “از آنجا که این رنگ بسیار گرم است ، باعث درخشش پوست و چشم می شود و باعث می شود موهای شما بسیار سالم به نظر برسد.” تنوع مصرف این روند وجود دارد ، از بلوند توت فرنگی گرفته تا هلو نئون ، اما مورد علاقه ما این گل رز طلای صورتی-هلو است که به خواننده شارلوت لارنس اختصاص داده شده است. DeBolt پیشنهاد می کند به جای استفاده از DIY ، از آرایشگر خود لعاب هلو بخواهید ، اما اگر به مهارت های رنگ آمیزی مو اطمینان دارید ، رنگ موی شاخدار Lime Crime را در سوشی امتحان کنید.

12. رنگین کمان پاستل

همانطور که به نظر می رسد ، شما هنوز هم می توانید یک مشت مهم در کمی املاک و مستغلات بسته بندی کنید. برای یک سرگرمی دیگر در قاب صورت ، این رنگین کمان خاموش را امتحان کنید.

13. صورتی داغ

آیا فقط نگاه به این سایه لبخند نمی زند؟ این رنگ روشن تر از صورتی پاستلی سنتی است ، اما فقط در چند شستشو سایه کم رنگ تری پیدا می کند ، بنابراین بهتر است کمی شدیدتر از آنچه می خواهید شروع کنید. (حتماً راهنمای ما در مورد رنگ آمیزی موهای صورتی خود را ببینید).

14. آرایه رنگین کمان

برای جلوه ای فوق العاده جادویی ، از آرایشگر خود بخواهید که ترکیبی از رنگ های رنگین کمانی را در سراسر سایه پایه شما بپاشد.

15. جین محو شده

موهای آبی ترسناک به نظر می رسند ، اما با کمی خاکستری آنها را خنک کنید و این سایه خنک و خنک را می گیرید که به راحتی کشیده می شود. از آنجا که رنگ آبی خیلی بیشتر از رنگ صورتی در موهای شما می ماند ، دیگر نگران کمرنگ شدن نخواهید بود ، بنابراین از آرایشگر خود سایه ای بی صدا را بخواهید که به نظر می رسد از قبل روند محو شدن را شروع کرده است. اگر نمی خواهید موهای خود را کاملاً سفید کنید ، این گزینه عالی نیز است.

16. چرخش تمشک آبی

اینستاگرام / @ jackieaina

چرا وقتی می توانید دو سایه را امتحان کنید ، به یک سایه بچسبید؟ کلاه گیس ها یک روش عالی برای بازی با رنگ های ماجراجویانه تر ، مانند این وضعیت بسیار زیبا یاسی و آبی ، بدون تعهد است.

17. شیب نئون

گرچه ما هرگز نخواهیم فهمید که بورها واقعاً چیزهای بیشتری دارند ، اما مطمئناً وقتی صحبت از رنگ موهای روشن می شود ، درست است. برای به دست آوردن سایه های فوق العاده روشن مانند این رنگین کمان ، استفاده از پلاتین ضروری است. اما به ما اعتماد کنید ، نتایج ارزش تلاش بیشتر را دارد.

Bella Cacciatore همکار زیبایی Glamour است. او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>