17 بهترین ضد آفتاب 2021 – نظرات و بررسی های متخصص پوست

[ad_1]

از هر متخصص پوست بپرسید: اینکه ما باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنیم جای بحث ندارد. اما یافتن بهترین ضد آفتاب کار آسانی نیست – دلیل اینکه مردم از این چیزها متنفر هستند وجود دارد. ضد آفتاب رپ بدی برای گچ ، چرب بودن و به طور کلی آزار دهنده بودن دارد. این واقعیت را اضافه کنید که FDA در حال بررسی ایمنی مواد ضد آفتاب رایج است (توضیحات بیشتر در زیر) ، و انتخاب کارکرد یک ضد آفتاب موثر که از نظر ظاهری و احساس خوب باشد را پیچیده تر می کند.

هرچند خبر خوب این است که آخرین فرمول ها احساس شما را در مورد کلاهبرداری تغییر می دهند. ما می دانیم زیرا از متخصصان پوست خواسته ایم SPF هایی را كه به آنها سوگند یاد می كنند ، سپس سردبیران ما این فرمول ها را به آزمایش می گذارند تا ببینند كه كدام یك از آنها با معیارهای بسیار دلپذیر ما سازگار است. اما قبل از اینکه به بررسی ضدآفتاب خود بپردازیم ، در اینجا همه مواردی را که باید برای یافتن بهترین ضد آفتاب برای خود در نظر بگیرید آورده شده است.

تفاوت بین ضد آفتاب شیمیایی و فیزیکی چیست؟

فرمول های ضد آفتاب دو نوع هستند: مواد معدنی (همچنین به عنوان مسدود کننده های فیزیکی نیز شناخته می شوند) و مواد شیمیایی. اگرچه هر دو از پوست شما در برابر آفتاب محافظت می کنند ، اما روش انجام این کار در سطح علمی بسیار متفاوت است.

Shereene Idriss ، MD ، متخصص پوست در شهر نیویورک می گوید: “ضد آفتاب ، یا ضد آفتاب های فیزیکی با نشستن در بالای پوست شما باعث انعکاس اشعه ماورا بنفش می شوند ، در حالی که ضد آفتاب های شیمیایی برای جذب اشعه ماورا بنفش و تبدیل آن به گرما در پوست شما فرو می روند.” . ضد آفتاب های شیمیایی اغلب حاوی آنتی اکسیدان هایی هستند که رادیکال های آزاد را خلع سلاح می کنند – که باعث آسیب به اشعه ماورا بنفش می شوند – و آسیب سلول های پوستی شما را کاهش می دهند.

جدا از برچسب “ضد آفتاب” و “ضد آفتاب” ، با زیرچشمی نگاه داشتن برچسب مواد می توانید بگویید که چه نوع محافظتی را می گیرید. اگر مواد تشکیل دهنده را مشاهده کردید دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی، شما با یک ضد آفتاب فیزیکی روبرو هستید. Derms می گوید: بلوک های معدنی برای پوست حساس تحریک پذیری کمتری دارند. آنها همچنین بلافاصله کار می کنند و قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب به قطعی زمان احتیاج ندارند (ضد آفتاب های شیمیایی ، تقریباً 20 یا 30 دقیقه طول می کشد تا به درستی کار کنند). مسدود کننده های فیزیکی نیز ضخیم تر و مالش آن دشوارتر است.

فرمول های شیمیایی دارای سابقه کاربرپسندتر بودن هستند زیرا ساده ترین فرمول برای استفاده هستند و کمتر از حد سفید بازی می کنند. اما در ماه مه 2019 ، FDA مقررات جدیدی را برای ضد آفتاب های شیمیایی به دلیل افزایش نگرانی های ایمنی پیشنهاد داد. از بین 16 ماده ضد آفتاب مورد تایید مارک هایی که می توانند استفاده کنند ، تنها دو موردی که رسماً ایمن شناخته می شوند ، مسدود کننده های فیزیکی بودند ، اکسید روی و دی اکسید تیتانیوم. در همین حال، PABA و سالاسیلات ترولامین ناامن شناخته شدند. FDA خواستار تحقیقات بیشتر در مورد 12 مورد دیگر شد که به طور معمول در ضد آفتاب های شیمیایی یافت می شوند.

در ژانویه 2020 ، FDA نتایج یک مطالعه بالینی را نشان داد که شش مورد از این مواد را نشان می دهد –آووبنزون ​​، اکسی بنزون ​​، octocrylene ، هموسلات ، octisalate ، و اوکتینوکساتبعد از یک بار مصرف ، جریان خون را وارد کنید ، که به طور بالقوه می تواند با مشکلات سلامتی دراز مدت مرتبط باشد. محیط بانان همچنین با استفاده از ضد آفتاب های شیمیایی مشکلی پیدا کرده اند و متوجه شده اند که این مواد تشکیل دهنده هستند اکسی بنزون و اوکتینوکسات به صخره های مرجانی آسیب می رسانند. ضدآفتاب با این مواد از سال 2021 رسما در هاوایی ممنوع می شود.

متخصصین پوست چه سطحی از SPF را توصیه می کنند؟

Idriss می گوید: “من حداقل SPF 30 روزانه را توصیه می کنم” ، که براساس توصیه آکادمی پوست آمریکا (AAD) است. با این حال ، همانطور که فرمول برای همه مناسب نیست ، شما باید هنگام انتخاب سطح SPF نیز نگرانی های خود را در نظر بگیرید. او می گوید: “SPF 15 93٪ UVB را مسدود می کند ، در حالی که SPF 30 97٪ را بلوک می کند و SPF 50 98٪ را بلوک می کند.” “اگر چه این افزایش ممکن است یک افزایش ناچیز در محافظت به نظر برسد ، اما اگر شما مستعد آفتاب سوختگی یا سرطان پوست هستید ، این اندکی سود می تواند جهانی را تغییر دهد.”

همچنین مهم است که میزان درخواست خود را در نظر بگیرید. طبق AAD ، بیشتر افراد فقط 25٪ تا 50٪ مقدار توصیه شده ضد آفتاب را می زنند. قانون کلی استفاده از حداقل یک اونس یا کافی برای پر کردن لیوان گلوله برای پوشاندن کل بدن است.

ضد آفتاب چه مدت طول می کشد؟

Loretta Ciraldo ، MD ، FAAD ، متخصص پوست در میامی می گوید: “دستورالعمل های FDA دستور می دهد که دستورالعمل های SPF باید هر دو ساعت یکبار دیگر در خارج از منزل اعمال شود.” “به یاد داشته باشید که AAD یک روش سه جانبه برای محافظت در برابر آفتاب توصیه می کند که شامل پوشیدن لباس محافظ در برابر آفتاب ، و همچنین تلاش برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض آفتاب در ساعات اوج مصرف 10 صبح تا 3 بعد از ظهر روزانه است.”

اگرچه گزینه های ضدآب برای شنا یا ورزش مناسب هستند ، اما لازم به ذکر است که FDA فقط تا 80 دقیقه می تواند این فرمول ها را به عنوان ضد آب و عرق برچسب گذاری کند. به همین دلیل ، ادریس توصیه می کند بلافاصله پس از بیرون آمدن از آب دوباره درخواست دهید.

بهترین ضد آفتاب چیست؟

سیرالدو ، موضع گیری درم ها در مورد ضد آفتاب را تقویت می کند ، می گوید: “مهمترین عامل این است که شما به طور منظم از SPF استفاده خواهید کرد”: بهترین ضد آفتاب برای شما کسی است که در واقع استفاده خواهید کرد. در اینجا ضد آفتاب ها است زرق و برق ویراستاران و متخصصان زیبایی می گویند آنها را ناامید نکنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>