17 بهترین قاب تختخواب با سکوهای کم 2021: طراحی های شیک و مینیمالیستی برای خوابیدن در حال حاضر

[ad_1]

احتمالاً تاکنون متوجه شده اید که بهترین فریم های تختخواب کم بستر اینستاگرام را به خود اختصاص داده اند. حال و هوای اتاق خواب مینیمالیستی زیبایی زیبا و زیبا را از بین می برد که تودرتوها به عنوان “پست پرکننده” برای شبکه های عکس با دقت طراحی شده اتخاذ کرده اند. تختخواب خود معمولاً مانند نسخه بی روح تختخواب آماده برای برانچ پهن می شود و برخی از تأثیرگذارها با ایجاد یک تشک برای یک تشک قدیمی معمولی روی زمین ، آن را یک قدم جلوتر می برند. درست است ، مبلمان مصنوعی که یک بار ما را برای دویدن به سمت تپه ها (یا انفجار چت گروهی برای استراتژی خروج) در یک تاریخ قرار داده است ، به عنوان یک انتخاب طراحی داخلی ظاهر شده است که ارزش یک قلب را دارد.

با تاری شدن مرزهای بین کار ، استراحت و سرگرمی در میان قرنطینه ، تخت های تازه ساخته شده همیشه در کارت ها نبودند. اگر در طول یک سال گذشته از خانه کار کرده اید ، احتمالاً تختخواب شما بعنوان محلی برای خوابیدن ، بلکه محلی برای جبران ایمیل ها ، بلعیدن سری جدید Netflix یا نشستن با حوله روی سر شما است. خیلی بیشتر از آنچه در گذشته داشتید. همانطور که برای واکسیناسیون مسابقه می دهیم و به دنبال زندگی پسا همه گیر هستیم ، لانه هایی که ما پرورش داده ایم اینجا هستند تا بمانند – و فریم های تختخواب با سکوی پایین همچنان به تصفیه قابل دسترسی می پردازند که به ویژه فتوژنیک و تقریبا هم آسان است به سقوط در.

مسلماً عجیب ترین تکرار از همه ، قاب تخت خواب مدول Floyd ، که هر کسی برای خرید فریم های پایین تر احتمالاً در نظر گرفته است (یا حداقل در Pinterest دیده می شود) ، در سال 2015 راه اندازی شد. این به لطف مونتاژ آسان ، قابل تنظیم بودن و زیبایی مینیمالیستی برجسته بود ، و این روزها می توانید لیست طولانی از فریم ها را پیدا کنید که همان فضای مبلمان ابتکاری را ارائه می دهند. بیشتر تشک های مدرن دیگر به فنر جعبه ای احتیاج ندارند ، بنابراین به دست آوردن آن ظاهر کم ارتفاع از همیشه آسان تر است ، که می توانید با فریم های زیر خودتان آن را امتحان کنید.

پیش رو ، بهترین قاب های تختخواب کم تخت را با هر قیمت بخرید ، چند گیاه خانگی را بگیرید و برای لرزهای بی عیب و نقص و قابل دیدن اینستاگرام آماده شوید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>