17 بهترین لرزاننده شورت و لرزاننده شورت برای زوج ها در سال 2021

[ad_1]

ممکن است یک جفت شلوار کوتاه یا لباس تابستانی نسیمی به تن کنید و هیچ کس عاقلانه تری نخواهد داشت که شما صبح آن را به یک جور شورت لرزشی تبدیل کنید. این زیبایی لباس زیر لرزان و لرزاننده شورت است. شما می توانید از هر کجا که بخواهید پیاده شوید ، بدون اینکه شخص دیگری نیاز به دانستن داشته باشد.

کورتنی کوچاک ، یکی از بنیانگذاران و عضو اصلی انجمن قطعات خصوصی ناشناخته است پادکست ، می گوید زرق و برق.

خواه آنها را برای برخی از زمان های بازی انفرادی بپوشید و یا یک شریک زندگی خود را درگیر کنید ، شلوارهای لرزان و ویبراتورهای زیادی وجود دارد که می توانند داخل لباس زیر استفاده شوند تا به شما کمک کنند تا به ارگاسم برسید. سخت ترین قسمت انتخاب فقط یک مورد است.

خوش شانس ما ، شورت های لرزشی مسیری طولانی و طولانی را از قلمرو اسباب بازی های بدیع طی کرده اند. در حالی که بسیاری از آنها با یک طراحی متناسب و متناسب با چند دکمه و تنظیمات انتخاب شده اند ، اما تفاوت بسیار بیشتری در آنها وجود دارد.

در واقع ، شورت های ارتعاشی یک روش محبوب برای اتصال و تکیه دادن به اوقات خودجوش خود را با شریک زندگی خود است. بیشتر شورت های لرزشی با کنترل از راه دور بی سیم ارائه می شوند ، و حتی برخی از آنها به برنامه هایی متصل هستند که شما یا یک شریک می توانید کنترل کنید ، خواه در اتاق بعدی باشند یا (برای کسانی که در روابط دوردست هستند) در چند ایالت یا کشورهای دیگر. با لرزاننده های جوراب شلواری که به برنامه ها متصل هستند ، کنترل تنظیمات و به اشتراک گذاشتن یک لحظه صمیمی که فقط هر دو از آن مطلع هستید آسان است.

تازه با شورت لرزشی آشنا شدید؟ این چیزی است که باید بدانید.

اگر اولین بار است که دنیای انسانهای مرتعش را جستجو می کنید ، مهم است که قبل از اقدام به بیرون از منزل ، با دوست جدید پرهیاهوی خود آشنا شوید.

تیلور اسپارکس ، مربی اروتیک و بنیانگذار خرده فروش سلامتی جنسی ، ارگانیک لوون ، می گوید: “تا زمانی که کمی از همه حالت های لرزش شناختی کسب کنید ، ابتدا از آن در خانه با خود و سپس با شریک زندگی خود استفاده کنید.” زرق و برق. Sparks توصیه می کند کمترین تنظیم را شروع کنید و در لرزش های مختلف کار کنید تا جایی که بیشترین لذت را ببرید.

وقتی فهمیدید ، شورتهای لرزشی کاملاً قابل توضیح هستند. بسته به نوع و مدل شما به طور کلی ویبراتور را در شورت خود قرار می دهید (که باید طرح جیبی داشته باشد تا یک ویبراتور کوچک را نگه دارد) ، آنها را می پوشید و سپس دور می شوید.

بسیاری از شورت ها با ویبراتورهای کلیتوری همراه است ، اما اگر به نفوذ علاقه دارید ، می توانید یک جفت برای خود تهیه کنید که همراه با یک ویبراتور قابل قرار دادن باشد (مانند یک اسباب بازی گلوله ای). و اگر فقط می خواهید با شورت هایی که قبلاً دارید تجربه کنید ، ویبراتورهای مجهز به آهنربا نیز وجود دارند که وقتی آنها را در لباس های زیر بغل کنید ، در جای خود باقی می مانند.

راه های زیادی برای مقابله با آن وجود دارد ، اما سعی کنید شورت خود را در یک دسته قرار ندهید – ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. در زیر ، برخی از بهترین شورت های لرزاننده و لرزاننده های شورت برای از بین بردن سنگ های خود در هر کجا که بخواهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>