17 بهترین ماسک لب 2021 برای لبهای نرم ، نرم و نرم

[ad_1]

نه اینکه کسی از من س askedال کرده باشد ، اما ماسک لب یک شبه موردی است که می خواهم همیشه روی میز کنار تختم نگه دارم. (واقع گرایانه ، من معمولاً سه گلدان یا لوله در حالی که چرت می زنم کنارم قرار می گیرند.) به عنوان کسی که لب های خشک ، لایه بردار ، پوسته پوسته و شکاف خورده ایجاد می کند ، اگر من یک شب بدون مرهم های معتبر و ماسک های خواب لب خود را در کنارم داشته باشم ، یاد گرفته ام که یکی از فرمول های مورد علاقه خود را در دسترس بازو نگه دارم.

در حالی که من قطعاً ترجیحات خود را دارم (بیشتر در مورد موارد زیر) ، کنجکاو شدم بدانم فرمول های دیگر کدامند زرق و برق سردبیران پوشیده و دوست داشتنی بوده اند. به نظر می رسد به نظر می رسد که همه ما به خصوص لبهای خشک نیاز به یک لایه رطوبت اضافی داریم ، این بدان معنی است که ما دقیقاً می دانیم چه چیزی برای درمان سریع و م effectivelyثر آنها مفید است. در اینجا ، بهترین گزینه های ماسک لب که تاکنون امتحان کرده ایم ، از موارد مورد علاقه فرقه ای مانند ماسک خواب لب Laneige و ماسک Butoni Applebutter تا کلاسیک داروخانه ها مانند Aquaphor. به اسرار بروید تا لبهای نرم و نرم تری در صبح داشته باشند – مهم نیست که در حال حاضر چقدر شکاف دارند.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>