17 بهترین ویبراتور عصایی که برخی جادوهای جدی کار می کنند

[ad_1]

ویبراتورهای عصایی از شهرت بالایی در ایجاد ارگاسم های مغزآلود در افراد مبتلا به لک برخوردار هستند ، همین امر باعث محبوبیت و محبوبیت آنها می شود. تقریباً همیشه می توانید برای یک وقت خوب روی احساسات عصا حساب کنید – اما مواردی وجود دارد که باید قبل از دست دادن یکی از آنها را بدانید. پیشاپیش ، دریابید که خواسته ها باعث می شود لرزاننده های عصا از بقیه جدا شوند – و مکان هایی را بخرید که لحظات واقعا جادویی را تحویل می گیرند.

ویبراتورهای عصایی چه تفاوتی با سایر ویبراتورها دارند؟

ویبراتورهای عصایی (که به آن ماساژورهای عصایی نیز گفته می شود) به طور خاص برای استفاده در خارج طراحی شده اند. برخلاف لرزش های خرگوش یا گوزن ، شما به طور معمول این اسباب بازی را وارد نمی کنید ، زیرا در درجه اول روی کلیتوریس تمرکز دارد و نه خیلی روی نقطه G. ویبراتورهای عصایی معمولاً دارای یک سر بزرگ و پیازی هستند که به منظور تحریک یک ناحیه وسیع تر است. از آنجایی که این لخته در واقع بزرگتر از آن است که اکثر مردم تصور می کنند ، بسیاری از دارندگان لگن متوجه می شوند که استفاده از یک نوک بزرگتر که سطح بیشتری را بپوشاند در واقع معادل ارگاسم قوی تر و قوی تر است.

ویبراتور گلوله از این نظر مشابه است که برای تحریک لخته ایجاد شده است. با این حال ، لرزش های گلوله ای جمع و جورتر هستند و نوک بزرگی ندارند. از همه مهمتر ، نوع تحریکی که به یک ناحیه می دهد ، ممکن است برای برخی از صاحبان کلیت ، که حین حالت خودارضایی احساس کمی ناخوشایند و کاملاً سرحال (در مقابل وزوز) را ترجیح می دهند ، بسیار شدید باشد. این همان چیزی است که هنگام استفاده از ویبراتور عصایی بدست می آورید.

نه اینکه بگوییم گرز قدرتمند نیست. اوه در واقع ، شما می توانید از موتور بی امان گرز تشکر کنید که هر بار شما را از صفر به 100 رسانده است. دکتر لوری مینتز ، روانشناس جنسی و نویسنده این مقاله بی روح شدن و راهنمای یک زن خسته برای رابطه جنسی پرشور می گوید زرق و برق، “گرز اجازه می دهد تا موتور بزرگ باشد و این باعث افزایش کیفیت این نوع لرزش ها می شود. علاوه بر این ، اندازه به تحریک بیشتر کل ناحیه ولو کمک می کند و همچنین ارتعاشات عمیق را قادر می سازد تا کلیتور داخلی و خارجی را تحریک کند. “

همچنین نگه داشتن و مانور چوب راحت تر است و به شما امکان کنترل بیشتر بر شدت تحریک را می دهد. جایزه: آرواره تنها جایی نیست که می تواند گره را برآورده کند. برای تحریک نوک پستان ، لابیا ، بیضه ها و هر ناحیه اروژنی دیگری می توانید از یک گرز استفاده کنید. بله ، یک ویبراتور عصایی واقعاً به کاهش درد عضلات کمک می کند (این همان چیزی بود که در اصل عصای جادویی اصلی برای آن منظور شده بود).

در نهایت؟ ویبراتورهای عصایی دارای قیمت ، اندازه و رنگ مختلفی هستند. به اندازه کافی طولانی نگاه کنید و یک مورد مناسب برای خود پیدا خواهید کرد. برای شروع کار ، بهترین لرزش های گرز را در یک مکان قرار می دهیم. خواهش میکنم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>