17 بهترین کیف ساحلی که در اوج تابستان خدمت می کنند

[ad_1]

هیچ ظاهری بدون اکسسوری های مناسب کامل نیست و بهترین کیف های ساحلی می توانند پایان کامل یک لباس تابستانی زیبا باشند. جذابیت برای خرد کردن وسایل در یک خریدار XXL در هنگام تعطیلات کاملاً واضح است (سلام ، سوغاتی) ، اما خبر خوب این است که این کالای اصلی در هوای گرم لازم نیست که فقط برای تعطیلات باشد. از سبدهای حصیری دوزی گرفته تا توت های گینگهام ، گزینه های بیانیه زیادی برای پوشیدن روز به شب وجود دارد – و در حال حاضر بهترین زمان برای قرار دادن یکی از آنها در کمد لباس شما است.

به لطف طبیعت متنوع و بی دردسر کیف ساحلی ، می توانید آن را برای هر نوع فعالیت تابستانی – از جمله بازارهای کشاورزان ، استراحتگاه های کنار دریاچه و آویزهای پیک نیک آفتابی – آن را لباس یا بالا بپوشانید. این را به دلیل احساس گریزناپذیر خوش بینی در هوا سرزنش کنید ، اما تعجب آور نیست که ما به سبک هایی علاقه مند شده ایم که از رنگهای روشن و منسوجات بازیگوشانه استفاده می کنند تا ظاهرمان را به هم گره بزنند. به پارچه های پارچه ای تری فکر کنید تا آویزهای کنار استخر ، کولرهای الهام گرفته از پرنعمت برای قرار دادن بطری های وینو و تعداد شبکه های ماهی را به همراه گل دسته گل های تازه به تالارهای اطراف شهر برسانید.

ماجراهای تابستان در انتظار است و همه آنها با یکی از بهترین کیف های ساحلی کامل نمی شوند. 17 مورد از موارد ضروری ما را در زیر خریداری کنید.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما بصورت مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>