17 فروشگاه لباس سایز بزرگ که باید در سال 2021 در رادار خود نگه دارید

[ad_1]

از هر شخص سایز بزرگ که شیفته مد است ، بپرسید و او به شما می گوید که چقدر جدی است تیره و تار خرید قبلا بود. یافتن بهترین فروشگاههای لباس سایز بزرگ که فقط لباس پوشیده از لباسهای خسته کننده و خسته کننده نداشته باشند ، تقریباً تصوری وجود نداشت. ما به نمایندگی در آنجا احتیاج داشتیم!

به نظر نمی رسید که صنعت مد به این واقعیت توجه داشته باشد که متوسط ​​اندازه لباس زنانه 14 بود (اگرچه اکنون اندازه متوسط ​​حدود 16 است) و فقط روی اندازه های زیر 10 تمرکز کرده است. همچنین این واقعیت را که 68٪ از خریداران متشکل از زنان سایز بزرگ در حالی که هنوز مسیری طولانی در پیش است ، خوشبختانه چیزهای زیادی در مورد صنعت تغییر کرده است. مارک های لباس ، خرده فروشان و حتی خدمات اشتراک سرانجام یک واقعیت را بررسی کردند ، و اکنون گزینه های شیک زیادی برای افراد با اندازه بزرگ وجود دارد. بله ، حتی از طراحان مجلل.

پیش رو ، بهترین فروشگاههای سایز بزرگ را پیدا خواهید کرد ، خواه بدنبال قطعات سرمایه گذاری ، کالاهای ضروری کمد یا هر چیز دیگری باشید که به شما کمک می کند از قطعات مساوی شیک ، مطمئن و راحت در قرنطینه استفاده کنید.

منحنی ASOS

ASOS که به عنوان یک بازیگر قدیمی در عرصه سایز بزرگ شناخته می شود ، با راه اندازی محدوده اندازه بزرگ خود ، Curve ، در سال 2010 کار را به سطح بالاتری رساند. با ارائه انواع مختلفی از کارخانه های Cheesecake مانند انواع کارخانه ، به علاوه ، خریداران می توانند تقریباً همه چیز را در قفسه های مجازی خود پیدا کنند ، از جمله جین ، مواد اولیه ، لوازم جانبی و لباس شنا.

مدل لباس مجلسی

لباس راحتی ASOS Design Curve Ruched-Sleeve Peg-Leg

مدل پوشیدن ژاکت چرمی مشکی با شلوار جین لاغر سیاه و سفید پاره شده

ASOS Design Curve Ultimate Faux-Leather Biker Jacket

کارشناس

Eloquii در سال 2011 به عنوان شاخه سایز بزرگ The Limited شروع به کار کرد ، کمتر از دو سال بعد تعطیل شد تا فقط مشتری های پرشور به آنها فرصت دوم بدهند. از زمان راه اندازی مجدد آن در سال 2014 ، این برند از طریق مجموعه های مد رو به جلو و همکاری با جیسون وو و Draper James از Reese Witherspoon ثابت کرده است که در بازار سایز بزرگ نقش اصلی را بازی می کند. در پاییز سال 2020 ، این برند با Walmart همکاری کرد تا Eloquii Elements را راه اندازی کند ، تا بتواند لباس های اندازه آن را حتی بیشتر در دسترس خریداران قرار دهد.

مدل پوشیدن لباس رنگی

Eloquii لباس زیر تنه دودی زیر شانه

مدل پوشیده از رام سیاه با کمان در جلو

کت و شلوارهای بدن کراوات Bodice

استاندارد جهانی

از ابتدای کار ، استاندارد جهانی حول محور انحصار متمرکز شده بود – و نه فقط برای خریداران سایز بزرگ ، با دامنه پوشاک که دامنه آن از 00 تا 40 است. این برند در زمینه جین تخصص دارد ، اما لباس کار ، اوقات فراغت و تعداد زیادی قطعه متنوع را ارائه می دهد. . همچنین مجموعه Fit Liberty وجود دارد ، که اگر اندازه شما طی یک سال بالا یا پایین شود ، امکان تعویض رایگان را فراهم می کند.

مدل لباس بلند جین

پیراهن جین جهانی استاندارد میرتل

مدل پوشیدن ژاکت بمب افکن ساتن تیل

کاپشن بمب افکن ساتن جهانی کارمن جهانی

11 افتخار

11 Honoré در سال 2017 راه اندازی شد ، هدف آن این بود که خریداران سایز بزرگ را با طراحان لوکس و بالعکس متصل کند ، زیرا از لحاظ تاریخی ، هر چیزی با اندازه 10 اغلب در مد باند نادیده گرفته می شد. خرده فروش آنلاین شامل طراحانی مانند Badgley Mischka ، Mary Katrantzou و Christian Siriano (که قبل از بسیاری دیگر از مدافعان فراگیری مد بود). در سال 2020 ، 11 Honoré برچسب خصوصی خود را راه اندازی کرد و اخیراً ، در یک مجموعه پنج تکه با لنا دانهام همکاری کرد.

مدل پوشیده از دامن مینی پوسته دلمه ای آبی تیره با تاپ مخزن سفید
مدل پوشیده از لباس قرمز بلند و کراوات در کمر و آستین های پف دار

لباس مارا هافمن آگنلا

Wray NYC

کرایه مد سایز بزرگ به بلوزهای چسبان ، لباس های بی شکل و رنگ های تیره محدود می شد و سپس Wray Serna مارک نام تجاری خود را با اخلاقی در سال 2015 راه اندازی کرد. این مرکز بر روی رنگ های روشن و چاپ های بد بو است – دقیقاً انواع مختلفی از اندازه به زنان یاد داده شد که از آنها دور و دور بمانند – و خیلی زود توجه آیدی برایانت را به خود جلب کرد که طرفدار آن شد.

مدل پوشیدن لباس میدی آستین کوتاه زرد
مدل پوشیدن لباس مینی شطرنجی زرد با آستین بلند

نوردستروم

هنگامی که Nordstrom پیشنهادات سایز بزرگ خود را در سال 2017 گسترش داد ، یکی از مهمترین تغییر بازی ها در صنعت بود. این خرده فروش از 100 مارک استفاده کرد تا در همه دسته های خود از جمله جین ، لباس صمیمی و لباس فعال شرکت کند. تا سال 2021 ، و مانند ASOS ، Nordstrom برای همه نیازهای لباس سایز بزرگ به یک وسیله مورد استفاده تبدیل شده است.

مدل لباس میدی دنده دنده سبز و گره ای

لباس مخزن روبان وایف جیلیان

تاپ مخزن بافتنی خاکستری

افسانه ها

در گذشته ، لباسهای فعال برای افراد با اندازه بزرگ بسیار غیرقابل شنیده بود ، مگر اینکه یک تی شرت گشاد و شلوار چسبان مشکی را به عنوان لباس تمرینی ممتاز در نظر بگیرید. اکنون مارک هایی مانند Fabletics گزینه های دو تکه فوق العاده شیک و حداکثر 4X را ارائه داده اند.

مدل پوشیده از سوتین اسپرت زرد و شلوار کت شلوار

Fabletics لباس دو تکه را روشن می کند

مدل پوشیدن سوتین ورزشی با بافت برس و شلوار استرچ

لباس دو تکه Fabletics Peak

مد به شکل

چه شما به یک کفش مخصوص بیرون رفتن احتیاج دارید یا شلوار جین با پارچه های خزدار (سلام ، بی سر و صدا vibes!) ، Fashion to Figure یک منبع باورنکردنی به اندازه بزرگ است. خرده فروش در حالی که طیف گسترده ای از لباس ، لوازم جانبی و گزینه های کفش ، از جمله چکمه های بلند تا ران را ارائه می دهد ، منحنی ها را جشن می گیرد که در گذشته برای خریداران سایز بزرگ نادر بود.

مدل لباس آستین بلند بلند بافتنی آبی

پیراهن کراوات کمر مد و شکل

مدل پوشیدن شلوار جین با تر و تمیز سفید

مد را برای شلوار جین مشکی بلند با تر و تمیز ترسیم کنید

تورید

Torrid در واقع به عنوان یک فروشگاه خواهر Hot Topic از سال 2001 شروع به کار کرد. از آن زمان به یک منبع محبوب برای لباس ، لوازم جانبی و کفش مد سایز بزرگ تبدیل شده است ، اگرچه هنوز لباس های جدید مانند مینی موس و انتقام جویان از طریق طرفدار خود دارد دسته متمرکز در طول سالها ، خرده فروش با Rebel Wilson ، مدل Tara Lynn ، و اخیراً ، طراح مد Betsey Johnnson همکاری کرده است.

مدل پوشیدن بالا و دامن دو تکه طرح گیلاس

لباس بتسی جانسون چاپ گیلاس سیاه Ponte Peplum

مدل پوشیدن مخزن راه راه سیاه و سفید

مخزن فاکسی گردن بلند Torrid

سلکی

افسانه ها و رویاهای رویایی در DNA سلکی وجود دارد و این برند قطعات ر piecesیایی را برای هر کس که سایزهای تا 5 برابر می پوشد ، می سازد. محبوب ترین سبک آن ، لباس پف ، در مجموعه ای از رنگ های پاستلی و چاپ های گل برای خریدارانی که احساس می کنند مانند یک شاهزاده خانم لباس می پوشند ، ارائه می شود.

مدل پوشیدن لباس مینی گل با دامن بزرگ و آستین های پف دار

لباس شاهزاده خانم سلکی

مدل پوشیدن لباس مینی بنفش با دامن بزرگ و آستین های پف دار

لباس پف دار یاس بنفش

شرکت مارک مد

اگر اعتقاد دارید که مد باید شوخ طبعی داشته باشد ، قطعاً عاشق شرکت مارک مد خواهید شد. مارک بسیار تخیلی و مبتنی بر LA توسط Penelope Gazin دارای طراحی های بسیار غریب است که گاهی اوقات منطقی نیستند (خوب ، Playhouse پی پی نوع راه) به لباس های مش توری فکر کنید که صورت ، ژاکت های بی احترامی که با نوک سینه یا تخم مرغ پوشیده شده اند و لباس های الهام گرفته از پروانه را پنهان می کنند. بیشتر قطعات تا 6XL یا 7XL بالا می روند.

مدل پوشیدن لباس ماکسی رنگارنگ

شرکت مارک مد چک اولیه پارچه ملافه Flds Maxidress

185 دلار

شرکت مارک مد

مدل پوشیدن لباس بلند سیاه و سفید

شرکت مد نام تجاری Jumpsuit

165 دلار

شرکت مارک مد

Bacaal توسط سینتیا وینسنت

طراح سینتیا وینسنت Bacaal (نام الهام گرفته از بازیگر برجسته لورن باکال) را به منظور دادن “قطعات سرمایه گذاری با کیفیت بالا” به زنانی که اندازه آنها بیش از اندازه 12 نیست ، شروع کرد. و لباس های لغزنده ، در کنار کفتان ها ، لباس های راحتی و لباس راحتی.

لباس ماکسی گلدار قرمز

باکال جونی ماکسیدرس

369 دلار

Bacaal توسط سینتیا وینسنت

بلیزر دو سینه خاکستری ، سیاه و سفید و چهارخانه

مانتو اتومبیل دو سینه شماره 64 * Baacal Short Beckett Plaid

220 دلار

Bacaal توسط سینتیا وینسنت

اجسام بلند

طراح ، پاتریشیا لوئیزا بلاژ ، پس از آنکه متوجه شد تنها لباسی که در دسترس او است ساده ، گشاد و خسته کننده است ، Loud Bodies را شروع کرد. علاوه بر اینکه خط با دامنه اندازه XXS تا 10XL فراگیر است ، همچنین پایدار است. هر مرحله از فرآیند تولید ، محیط را در نظر دارد – حتی پارچه باقیمانده به بالش تبدیل می شود یا به پناهگاه حیوانات اهدا می شود.

مدل پوشیده از لباس مجلسی سبز

شلوارهای بلند بدن “Empress Wu” Culottes

مدل پوشیدن لباس ماکسی صورتی رول

بدنه های بلند “Gabrielle” Dress Pink Pink Cupro

دوست دختر جمعی

تبدیل بطری های آب بازیافتی به لباس یک شعبده بازی نیست. این یک بخش واقعی از روند Girlfriend Collective است ، زیرا هدف نام تجاری این است که تا حد ممکن پایدار باشد. گرچه بیشتر تمرکز آن بر روی لباس فعال است ، اما برند مشهور اینستاگرام گسترش یافته است و شامل لباس راحتی و لباس بیرونی است که همگی تا سایز 6XL است.

مدل پوشیده از یونایتارد سبز

استخر جمعی دوست دختر Scoop Unitard

مدل لباس آبی تیره

لباس شب دوستانه جمعی دوست دختر

دیا و شرکت

برخلاف مارک های دیگر ، دیا و شرکت توسط یک زن واقعی به اندازه بزرگ ، نادیا بوجاروآ آغاز شد ، که در یافتن هر چیز شیک در اندازه خود تلاش می کرد. این برند مجموعه ای از قطعات پیشرفته ، از جمله لباس راحتی ، شنا ، جین و موارد دیگر را ارائه می دهد.

مدل پوشیدن لباس ماکسی نارنجی

مری اسکی جنا ماکسیدرس

مدل لباس سبز آستین کوتاه

لباس بافتنی آستین کوتاه مولی و ایسادورا آنت

کویان

اگر به دنبال یک لباس ابریشمی زرق و برق دار هستید که برای مدت زمان طولانی و طولانی در گنجه خود نگه دارید ، و همچنین می توانید آن را در موارد مختلف بپوشید ، از چیزهایی که از Coyan است استفاده کنید. این برند دارای لباسهای مجلل و رنگی یکدست ساخته شده در ایالات متحده است که اندازه آنها تا 26 می رسد.

مدل لباس مجلسی ابریشمی مشکی و عاجی

لباس مجلسی کویان ستا به رنگ سیاه و عاج

لباس حریر صورتی

آمریکایی خوب

هنگامی که Good American ، که توسط Khloé Kardashian و Emma Grede بنیانگذار شد ، در سال 2016 راه اندازی شد ، به عنوان یکی از اولین مارک های جین با ابعاد فراگیر ، موجی ایجاد کرد. اکنون Good American از هر نوع لباس فعال گرفته تا لباس برای هر مناسبتی همه چیز را ارائه می دهد.

مدل پوشیدن شلوارک کوتاه جین مشکی

کوتاه کوتاه آمریکایی خوب است

مدل پوشیدن لباس تا زانو دنده ای مشکی

لباس مخزن آجدار خوب دهه 90 آمریکا

ماری لودی یک است زرق و برق همکار دنبالش کن marielodiandreakos.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>