17 ویبراتور گلوله ای در سال 2021 که کوچک و محرمانه هستند: این مینی ویبرها را بخرید

[ad_1]

شکسپیر یک بار نوشت ، “اگرچه او کمی است ، اما او خشن است” در بازی او ، یک رویای نیمه شب تابستان، و ما حدس می زنیم که او در مورد ویبراتورهای گلوله صحبت می کرد. با تمام جدیت ، به دلیل اندازه ، قدرت و توانایی ارگاسم حلقه ای انگشتان پا ، پرتاب گلوله برای بسیاری از افراد مبتلا به کلیتور ، انتخاب اسباب بازی جنسی است. این همچنین یک اسباب بازی فوق العاده همه کاره است ، که دلیل دیگری است که آن را به عنوان یک پایه اصلی شب مانیتور می کند.

ویبراتور گلوله چیست؟

ویبراتورهای گلوله ای اسباب بازی های جمع و جور فشرده ای هستند که معمولاً شبیه گلوله ها هستند. به طور کلی قرار است که از آنها برای تحریک مناطق فرسایشی مانند کلیتور در طول بازی شریک زندگی یا خودارضایی استفاده شود ، اما گلوله به اشکال مختلف وجود دارد و اهداف لذت بخشی دارد. به عنوان مثال ، مواردی وجود دارد که به منظور تحریک نقطه G طراحی شده اند. دیگران می توانند حلقه آلت تناسلی مرد و یا گوزن کوهی را برای تحریک دوگانه همراه کنند. می توانید یک پرتاب گلوله را به تنهایی بخرید یا حتی یکی را به لباس زیر خود وصل کنید.

تیلور اسپارکس ، مربی جنسی و بنیانگذار Organic Loven ، به وی گفت: “بهترین ویبراتورهای گلوله به خصوص در بین دارندگان اسباب بازی های جنسی برای اولین بار پرفروش ترین است ، زیرا” آنها از نظر طراحی و محدوده قیمت بسیار نزدیک هستند. ” زرق و برق.

مزیت دیگر این است که می توان آنها را به طور همزمان برای رابطه جنسی استفاده کرد ، زیرا بسیار کوچک و راحت هستند. و لرزش گلوله منحصراً برای مجرا طراحی نشده است. می توانید نقاط لذت دیگر را نیز تحریک کنید. اسپاركس می افزاید: “گلوله ها برای مشخص كردن تحریك كلیتورال ، مقعد ، نوك سینه ها یا پرینه مناسب هستند.”

خریداران پرتاب گلوله برای اولین بار چه باید بدانند؟

به خصوص اگر به طور کلی با اسباب بازی های جنسی تازه کار هستید ، یافتن یک اسباب بازی که استفاده از آن ساده باشد و دارای چندین تنظیم لذت باشد (اما خیلی زیاد نیست ، بنابراین بیش از حد سرتان شلوغ نمی شود) کلیدی است. به این ترتیب ، شما می توانید با ارتعاشات سبک تر شروع کنید و در حالی که می فهمید چه چیزی را دوست دارید ، کار را بالا ببرید. اسپارکس پیشنهاد می کند “تا زمانی که متوجه نشوید چه چیزی برای شما تحریک کننده است ، نور فشار را بر روی کلیتوریس نگه دارید” ، که به طور کلی برای هر اسباب بازی که برای ایجاد احساس خوب طراحی شده باشد ، صادق است. او ادامه می دهد ، “آستانه شدت هر کس متفاوت خواهد بود ، بنابراین وقت خود را صرف بررسی انواع لرزش هایی که گلوله شما ارائه می دهد ، کنید.”

از نظر شکل و پیشنهادات ، همیشه در مورد انتخاب شخصی و آزمایش است. پس اجازه بدهید به این کار برسیم! در زیر ، برخی از بهترین ویبراتورهای گلوله ای که در هر سبک و رنگی ارائه می شوند (بسیاری از آنها توسط متخصصان جنسی توصیه می شوند).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>