17 پتو برتر وزنه ای در سال 2021: پتو جاذبه ، Bearaby و Casper

[ad_1]

همانطور که والدین (و مادران گیاهی) نمی توانند جلوی کوچولوهای گرانبهای خود را بگیرند ، هر کسی که بهترین پتوهای وزنه دار را امتحان کرده است نمی تواند در مورد چگونگی شگفت آور تغییر زندگی صحبت کند. ما همه چیز را از این جمله شنیده ایم: “من خیلی راحت و خیلی آرام هستم” تا “عجیب ترین خوابهای عمیق را می بینم – و احساس باورنکردنی از خواب بیدار می شوم”.

اما قضاوت در مورد قدرت تحریک یک پتو با وزن دشوار است ، بدون اینکه هرگز زیر یک لباس را خنک کرده باشید. آیا می توانید یک خواب گرم باشید و با پتوی وزنه دار عرق نمی کنید؟ آیا این انقباضات متراکم و خاکستری باعث از بین رفتن احساسات خنک Scandi اتاق خواب شما می شود؟ آیا پتوی وزنه ای چیزی غیر از هایپ نیست؟

بنابراین. زیاد. سوالات بنابراین برای پاسخ به سراغ خبرگان رفتیم. سپس خودمان پتوها را به آزمایش می گذاریم. برای هفته ها، زرق و برق کارمندان پتوهایی را که وزنه زده اند انداختند و چرخاندند تا پیدا کنند آنهایی که در واقع ارزش پول شما را دارند. پیش رو ، 17 پتو با وزن مناسب برای خرید در سال 2021 – و پاسخ س questionsالاتی که اینترنت در مورد آنها را فرا گرفته است.

پتو وزنه دار چیست؟

ادی هوآی ، مدیر عامل و بنیانگذار Luna Wellness می گوید: “پتوهای وزنی اساساً پتوهایی سنگین هستند که در ابتدا برای استفاده های درمانی طراحی شده اند.” او توضیح می دهد که بیشتر پتوهای وزنی وزن خود را از طریق پر شدن دانه های کوچک شیشه ای یا گلوله های پلاستیکی کوچک دریافت می کنند که به طور مساوی در مربع های کوچک توزیع می شوند. در واقع به این معنی است که شما هرگز گوشه ای از خواب و لبه یا لبه های لنگی را که از کنار تخت خواب شما آویزان است ، نخواهید داشت.

آیا پتوهای وزنه دار می توانند به اضطراب کمک کنند؟

هیئت منصفه درباره اینکه آیا پتوی وزنه دار واقعاً کار می کند ، اظهارنظر می کند ، اما نکته اصلی این است که می تواند یک استراتژی آرام بخش برای اضطراب ، استرس و شبهای بی خواب باشد. وزن توزیع شده یکنواخت پتو نوعی “تحریک فشار عمیق” است که مایکل بروس ، معروف به پزشک خواب ، می گوید همان احساسی آرام است که هنگام آغوش گرفتن یا ماساژ گرفتن احساس می کنید. (اگر از ما بخواهید ، بعدی است بهترین چیز برای گربه کرکی بزرگ که در دام شما غرق می شود.)

بروس می گوید: “همانطور که تحقیقات نشان می دهد ، تحریک فشار عمیق باعث کاهش فعالیت سیستم عصبی سمپاتیک بدن می شود – این سیستمی است که هوشیاری و هوشیاری را تقویت می کند و به محرک های استرس زا پاسخ می دهد. این تقسیم جنگ یا فرار از سیستم عصبی است.” “همزمان ، تحریک فشار عمقی فعالیت سیستم عصبی پاراسمپاتیک را افزایش می دهد ، که گاهی اوقات سیستم” استراحت و هضم “نامیده می شود. وقتی فعال شود ، ضربان قلب و فشار خون را کاهش می دهد و باعث افزایش آرامش و احساس آرامش می شود.”

آیا پتوهای وزنه دار کار می کنند؟

این علم محدود است ، اما بیشترین نقل قول از این مطالعه مربوط به سال 2015 است که اثرات تحریک فشار عمیق پتوهای وزن دار را بررسی می کند. “[The study] کاهش 33 درصدی استرس را مشاهده کرد ، همانطور که با آزمایش علائم فیزیولوژیکی تحریک اندازه گیری می شود. “در میان شرکت کنندگان ، 63٪ گزارش کردند که احساس اضطراب کاهش یافته است ، و 78٪ گفتند که استفاده از پتو وزنه دار را به عنوان روش ترجیح می دهند تا سطح آرامش آنها افزایش یابد. “

آیا پتوهای دارای وزن گرم هستند؟

ممکن است باشد – اما اگر تمایل دارید بیدار شوید و عرق چک می کنید ، موارد خنک کننده وجود دارد. “افرادی که گرم می خوابند باید پتوی وزنه ای تهیه شده با مهره های شیشه ای انتخاب کنند که گرما را در خود نگه نمی دارد [as opposed to plastic beads]، “می گوید Adam Tishman ، بنیانگذار Helix Sleep. او همچنین توصیه می کند پتویی تهیه کنید که دارای روکش خارجی باشد و از پارچه قابل تنفس باشد (یعنی پنبه ارگانیک یا بامبو خنک کننده) ، زیرا سبک تر و قابل تنفس تر از پلی استر است.

چگونه یک پتو وزنه دار انتخاب می کنید؟

پتو باید مانند یک کت عروسکی ، احساس آرامش و دنج داشته باشد. تیشمن توصیه می کند وزنی را انتخاب کنید که حدود 8 تا 12 درصد از وزن بدن شما باشد. بنابراین اگر 125 پوند کمتر نیستید ، یک پتو وزنی را که 10 پوند است را انتخاب می کنید. اگر بین 150 پوند هستید ، مانند یک پانزده پوند به سراغ یک پتوی سنگین تر می روید. تیشمن اضافه می کند: “اگر اندازه های شما در این میان باشد ، توصیه می کنیم پایین ترین وزن را از دو وزن انتخاب کنید.”

چگونه پتوی وزنه ای را می شوید؟

همانطور که ممکن است امتحان کنید ، مجبورید در برخی از مواقع پتو را وزن کنید. بنابراین اگر می خواهید مانند روزی که برای اولین بار زیر آن فرو رفته اید تازه بماند ، با برچسب مراقبت مشورت کنید. برخی از آنها دارای درپوش قابل جابجایی هستند که می توانید به راحتی درون دستگاه بیندازید ، اما نحوه شستشوی آن واقعاً به وزن و پر شدن آن بستگی دارد.

پتوهای وزنی با میکروبندهای شیشه ای و گلوله های پلاستیکی پلاستیکی را می توان در یک چرخه آرام با آب سرد شستشو داد ، اما هر چیزی که بیش از 20 پوند وزن داشته باشد احتمالاً در نظافتچی ها بهتر است. از استفاده از نرم کننده ها و مواد سفید کننده خودداری کنید زیرا پتوی شما را خارش می دهد. وقتی همه کارها تمام شد ، می توانید پتوی مورد علاقه خود را روی حرارت کم خشک کنید زیرا پر کننده آب زیادی جذب نمی کند.

پتوهای وزنه دار را از کجا خریداری می کنید؟

برخط. برخی از بهترین پتوهای وزنه دار در آمازون به فروش می رسند (سلام ، حمل و نقل دو روزه رایگان) ، اما همچنین می توانید از وب سایت های مارک خاص مانند وب سایت های زیر دیدن کنید. وزن این چیزها می تواند تا 35 پوند باشد ، بنابراین مگر اینکه سعی می کنید دو تمرین در روز داشته باشید ، فقط آن را به آستان خود تحویل دهید.

آیا می خواهید یک پتو پرتاب وزنی برای تماشای بیش از حد داشته باشید عشق کور است روی کاناپه یا یک لحاف وزنی که تختخواب شما را به یک دفتر دنج تبدیل می کند ، 17 پتو با وزن مناسب را بخرید زرق و برق کارکنان همیشه خسته شده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>