18 بهترین جلیقه ژاکت زنانه: خرید روند محبوب مشهور برای بهار 2021

[ad_1]

اگر بدنبال جلیقه های ناز ژاکت زنانه هستید ، خوش شانس هستید ، زیرا از زمانی که روند پدربزرگ شیک در پاییز سال گذشته شکل گرفت ، برندها تکرارهای شایان توجهی از لایه لایه بندی کلاسیک را برای سال 2021 طراحی و طراحی کردند.

در روزهایی که پیش بینی گیج کننده تر از سگ شما است که تعجب می کند که چرا شما به سختی از خانه در 365 روز خارج شده اید ، لباس های بافتنی به کمک شما می آیند – به عنوان یک لایه اضافی در بالای دکمه سفید یا چاپ شده شما بالای مش همه از بلا حدید گرفته تا هری استایلز و کندال جنر این روند را امتحان کرده اند که تعادل کاملی بین بازیگوشی و صیقل ایجاد می کند.

کندل جنر جلیقه ژاکت (هنوز موجود است!) از انبه.

تصاویر LRNYC / MEGA / GC

یک جلیقه ژاکت به راحتی با شلوارهای تائید شده ژنرال ، دامن های چین دار و جین ست می شود – و دارای طیف وسیعی از چاپها و رنگ ها است که باعث نمی شود شما مانند متعلق بودن خود باشید محله آقا راجرز. از شطرنجی کلاسیک گرفته تا تخته شطرنجی و چاپ پلنگی ، سبک های جدید زیادی در زیر وجود دارد – همراه با طرح های ساده که آزمون زمان را می گیرند.

پیش رو ، بهترین جلیقه های ژاکت زنانه را که شایسته حضور در شبکه Instagram شما هستند ، در بهار امسال خریداری کنید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>