18 بهترین لوازم ضروری و ملزومات سال 2021 | جوایز زیبایی

[ad_1]

بهترین محصولات آرایش همیشه وسیله ای برای بیان خود بوده اند و در طول سال گذشته از اهمیت بیشتری برخوردار شده اند. علی رغم این واقعیت که با فاصله گرفتن و دیجیتالی شدن زندگی ما ، فروش آرایش رو به کاهش بود ، ارتباط ما با محصولاتی که دوست داریم معنای عمیق تری پیدا کرد. برای برخی از ما ، لوازم ضروری آرایش ما راهی برای احساس طبیعی بودن هنگام ترک خانه شد. برای دیگران ، این به عنوان یک مکالمه غیر منتظره خدمت می کرد ، راهی برای تعامل با دیگران در اطراف ما هنگامی که ماسک های صورت لبخند سریع را دشوارتر می کردند. یا برای میلیون ها نفر از ما که به طور ناگهانی در خانه کار می کنیم ، یک کانسیلر عالی و برخی از رژگونه های کاملاً خوب خیره شدن به چهره های ما را در زوم کمی راحت تر می کند.

هر چه آرایش برای شما در حال حاضر معنی دارد ، ترکیب امسال زرق و برق برندگان جایزه زیبایی مطمئناً چیزی خواهند داشت که با شما صحبت می کند – چه پایه ای که احساس می کند هیچ چیزی روی آن نیست ، چه بهترین ژل ابرو برای یک ظاهر لمینت یا یک رژ لب که هم به نظر خارق العاده می رسد و هم زیر ماسک قرار می گیرد. بنابراین بدون هیچ زحمتی بیشتر ، در اینجا راهنمای ما برای بهترین محصولات آرایش سال است ، که تضمین می کند برنامه روزانه شما بی نهایت بهتر است.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>