18 کفش راحت ترین عروسی برای هر نوع عروسی

[ad_1]

زمان شروع تمرین اسلاید برقی فرا رسیده است ، زیرا سرانجام فصل عروسی فرا رسیده است. اگر گزینه های لباس را از قبل در ذهن داشته اید ، پس تمام آنچه که لازم دارید کفش عروسی راحت است. اگر تا به حال حتی در یک عروسی مجردی شرکت کرده اید ، پس احتمالاً می دانید که چگونه آنها می توانند یک جشن خوب را برپا کنند یا بشکنند.

همه ما آنجا بوده ایم: شاید کفش های پاشنه دار خود را لگد کرده و یک ساعت مانده به روز عروسی پابرهنه رفته اید و یا صندلی های راحتی و تابستانی تابستانی خود را برای هر مورد بسته بندی کرده اید. این قابل درک است ، زیرا کفش های دردناک نوعی از مواردی است که می تواند به کسی سرقت کند. آزمایش واقعی این است که آیا آنها می توانند ساعاتی را که در یک عروسی سپری می شوند مقاومت کنند یا نه ، به خصوص اگر قصد دارید حرکات خود را در زمین رقص به نمایش بگذارید.

نکته خوب این است که ، هیچ کس انتظار ندارد که شما در مراسم عروسی از چادرهای بلند تا آسمان استفاده کنید. (احتمالاً خودشان همین نگرانی را دارند ، بیایید واقعیت داشته باشیم.) بعلاوه ، علاوه بر تاول و درد پاشنه پا ، سایر موارد بالقوه مربوط به کفش نیز وجود دارد. اگر با یک پاشنه پا به یک عروسی در فضای باز رفته اید ، پس احتمالاً می دانید که وقتی پا روی سطحی نه چندان پایدار بگذارید چه اتفاقی می افتد.

و خوشبختانه ، گزینه های بی شماری از کفش های شیک عروسی وجود دارد که راحت هستند ، از پمپ های پا باز با پاشنه کم تا پاشنه های بلوک پیچیده و بندهای کوتاه. بعلاوه ، آنها کار می کنند خواه شما یکی از ساقدوش عروس ها باشید یا مهمان جشن روز بزرگ. هنگامی که یک جفت کفش مناسب عروسی مناسب پیدا کردید ، تنها چیزی که نگران آن هستید ، تلاش برای یافتن هدیه مناسب برای زوج خوشبخت است!

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>