19 بهترین شلوار عرق برای تکرار در سال 2021

[ad_1]

اگر می خواهید برای همه شلوارهای عرق خود قیچی ببرید ، اکنون زمان انجام آن فرا رسیده است. بهترین شلوارک عرق برای بهار و تابستان شتاب بیشتری می گیرد و درک دلیل آن کار سختی نیست. سبک راحت به جزئیات زیبا ، راحت و کاربردی برخورد می کند – و افراد مشهوری مانند بیلی الیش ، سوفی ترنر ، بلا حدید و دعا لیپا همه از روند خدمت پذیرفته اند. شیطان در ماههای گرمتر

شورت عرق به طور معمول از تری یا پنبه فرانسوی ساخته می شود ، به این معنی که تنفس و هوا می رود – بر خلاف شلوار چسبان تمرین بافتنی ضخیم یا شلوار ورزشی پشمی که در گرما به بدن شما می چسبد و باعث می شود رطوبت هوا را کاملاً احساس کنید. گزینه هایی که امروز چشم به راه آنهاست ، بالا بر روی میانی قرار می گیرند و دارای کمربندهای ضخیم آجدار و پاهای جادار هستند. این شبح های آرام و مدرن شبیه شورت های بوکسور هستند ، اما مارک هایی مانند Girlfriend Collective ، Lacausa و Pangaia آنها را در رنگ های تقویت کننده خلق و خوی مانند گل مرغ ، مریم گلی و فوشیا طراحی می کنند که فاصله زیادی با شورت های معمول قرض گرفته شده از پسران ندارند. بعضی از آنها ، مانند نسخه کرم دونی یا شلوار کراوات رنگی Cotton Citizen ، حتی می توانند با تناسب کمر بالا و لبه های خرده و خسته خود ، به دنبال یافته های پرنعمت قدیمی باشند.

با یک سبک طراحی ، راه های زیادی برای کوتاه آوردن عرق وجود دارد. شما کاملاً می توانید با یک crop top à la Hailey Bieber در آنها تمرین کنید ، اما به همین راحتی می توانید این ته کفهای معمولی را با جواهرات طلا و جوراب های تزئینی و سرسره ها بپوشانید. اگر به دنبال لباس ظهور قرنطینه هستید ، حتی می توانید بلیزر و مرواریدهایی را بریزید. (برای هرکسی که شلوارک کوتاه است ، این پادزهر خود را در نظر بگیرید.)

اگر قرار است این تابستان وقت زیادی را در فضای باز بگذرانید (دست بالا می آورد) ، می خواهید یک شلوارک عرق روی عرشه داشته باشید. از خاکستری کلاسیک گرفته تا شستشوی اسیدی مود و صورتی گلگون ، 19 مورد از بهترین شلوارهای عرق را برای زنان در زیر بخرید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>