19 بهترین فیلم عاشقانه غمگین برای آن شب هایی که فقط به یک گریه خوب احتیاج دارید

[ad_1]

بهترین فیلم های عاشقانه غمگین می توانند احساس زنده بودن شما را ایجاد کنند. داستان دلخراش درست را درباره نوجوانی مبتلا به سرطان که عاشق همکلاسی پسر بد پسر خود است ، روشن کنید و به یک آشفته گریه آور تبدیل می شوید که به سختی قادر به فعالیت است. و احساس می شود عالی.

گرچه به نظر می رسد جستجوی عمدی یک فیلم غم انگیز خلاف واقع باشد ، یک گریه خوب می تواند بسیار پاک کننده و آزاد کننده باشد. وقتی آن احساسات فرو خورده را بیرون می آورید ، رفتن به سمت احساسات مثبت تر آسان تر است.

داستان واقعی: زرق و برق ویراستار سرگرمی کریستوفر روزا بیش از صد دلار صرف دیدن لیدی گاگا و بردلی کوپر کرد ستاره ای متولد می شود در تئاترها ، داستان عشق-از دست دادن اشک را به عنوان شکل خود مراقبت از خود ذکر کرد. او در آن زمان نوشت: “این فیلم چیزی فراتر از نوعی كاتارسیس بود اما جوان سازی واقعی بود.”

همه داستان های عاشقانه پایان خوش ندارند. و این زندگی واقعی است! اگر آماده هستید ، در اینجا 19 مورد از بهترین فیلم های عاشقانه غمگین وجود دارد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>