20 بهترین لباس پذیرایی عروسی برای هر عروس در سال 2021

[ad_1]

به نظر می رسد که برنامه ریزی برای ازدواج شما به اندازه کافی دشوار نیست ، و به اصطلاح “عروس های همه گیر” مجبور شده اند در پاسخ به COVID-19 برنامه ریزی ، لغو و پخش زنده “انجام دهند” را انجام دهند. بسیاری هنوز در تلاشند بهترین ها را دریابند راهی برای نان تست ازدواج با عزیزانشان است و برای اواخر امسال پذیرایی های کوچک یک ساله را برگزار کرده یا مراسم آنها را کوچک کرده است. این به اصطلاح “مینی پول” در حال افزایش است – و با آنها ، لباس های گاه به گاه عروسی ، تاپ و لباس

طبق گفته Dayna Isom Johnson ، متخصص روند اقامت Etsy ، که می گوید زرق و برق که “عروسی هایی که فقط برای پذیرایی برگزار می شوند تازه شروع به جشن گرفتن برای سال 2021 می کنند.” وی خاطرنشان کرده است که در سه ماه گذشته جستجوهای مربوط به لباس های پذیرایی ، اعلامیه های مربوط به جشن عروسی و قطعات عروسی در بازار جهانی افزایش چشمگیری داشته است.

ایزوم جانسون اضافه می کند ، در مورد بهترین لباس های پذیرایی عروسی برای این پول های کوچک ، “عروسها بر روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز می کنند و لباسهایی را انتخاب می کنند که باعث شود آنها در روز بزرگ خود احساس کنند.” “در Etsy ، ما افزایش علاقه به لباس عروس های گاه به گاه مانند لباس های عروسی ، لباس های کوتاه و حتی لباس های عروس ساحلی را افزایش داده ایم.” طراحان و آرایشگران به سرعت از این روش پیروی کرده و لباسهای راحتی بیشتری را برای لباس عروس از مواد راحت مانند پنبه و پارچه ایجاد می کنند و به شکل یک لغزش نرم و جداکننده تطبیق می یابند و به سایه های آرام می روند.

در حالی که همه ما به دنبال پوشیدن لباس رویاهای شما هستیم ، چه پنج نفر مهمانی حضوری داشته باشید و چه 500 نفر از آنها بزرگتر از زوم باشید ، تعداد زیادی لباس خیره کننده برای پذیرایی عروسی مناسب برای عروسی های کم اهمیت و مهمانی های سالگرد وجود دارد. بعلاوه ، اکثر این سبک ها برچسب قیمت مناسب تری برای بودجه دارند و مطمئناً از این کار متنفر نیستیم. پیش رو ، بهترین لباس ها و مدل های لباس عروس 2021 را بخرید.

همه محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما به طور مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون شرکت وابسته بدست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>