20 مورد کارت واکسن COVID-19 برای ذخیره سازی ایمن (و شیک)

[ad_1]

! شما اولین عکس ویروس کرونا را گرفتید. شاید حتی کاملاً واکسینه شده باشید. در این صورت ، ممکن است از خود بپرسید که در حال حاضر با کارت واکسن COVID-19 خود چه کاری انجام دهید. آیا باید آن را در کشوی ناخواسته پر کنید ، برای فالوورهای اینستاگرام خود ضربه محکم و ناچیزی بخورید یا آن را به عنوان یادگار لمینیت کنید؟ اینها همه ایده است – اما اگر می خواهید سابقه واکسن خود را تا حد ممکن ایمن نگه دارید ، بهترین ایده نیست.

ICYMI ، صحبت از تقویت کننده بالقوه خط است ، بنابراین کارشناسان می گویند در صورت نیاز به به روزرسانی ، ممکن است بخواهید کارت لمینیت خود را نگه دارید. و یک احتمال وجود دارد که گذرنامه های واکسن به یک چیز تبدیل شود ، که شما را ملزم به ارائه اثبات واکسیناسیون در فرودگاه ها ، هتل ها یا سایر مکان های پربازدیدی که در آینده بازدید می کنید ، می کنید. شهرهایی مانند لس آنجلس و شهر نیویورک حتی برنامه هایی را معرفی می کنند که می توانید با استفاده از آنها اثبات دیجیتال واکسیناسیون COVID-19 (یا داشتن نتایج آزمایش منفی) را ارائه دهید ، اگرچه فقط با یک نسخه فیزیکی احساس راحتی می کنید.

همه اینها بدان معنی است که شما احتمالاً می خواهید سوابق واکسیناسیون COVID-19 شما – چه برای سفر به خارج از کشور و چه برای شرکت در یک کنسرت در فضای باز – به راحتی در دسترس باشد.

بنابراین بهترین راه برای ذخیره کارت واکسن چیست؟

کارشناسان توصیه می کنند نسخه های خود را تهیه کنید و نسخه اصلی را در کنار اسناد مهم دیگر بگذارید تا بدانید کجاست – و بنابراین کلاهبرداران نمی توانند از آن استفاده کنند. باید دید آیا استفاده از واکسن COVID-19 به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد یا خیر ، به همین دلیل بهترین اقدام این است که کارت خود را تا حد ممکن ایمن نگه دارید. خوشبختانه محافظهای محافظ زیادی وجود دارد که می توانید از آنها برای نگهداری در منزل ، یا هنگام بیرون رفتن استفاده کنید. به آستین های محافظ شفاف ، کیف هایی با بند بند ، نگهدارنده کارت های چرمی و کیف های دوزی شده فکر کنید که می توانند گواهینامه هایی با اندازه های متنوع را در خود جای دهند.

از بسته های انبوه خانوادگی در آمازون گرفته تا کیف پول های بسیار زیبا ، برای خرید 20 مورد کارت واکسن COVID-19 به پایین بروید.

موارد روشن

اگر می خواهید یک راه حل ساده و ارزان برای نگهداری کارت واکسن خود داشته باشید ، یک آستین شفاف یا یکی از حاشیه های رنگارنگ بگیرید که به راحتی در کشو یا کیف پول مسافرتی قابل مشاهده است. (امتیاز اضافی برای بند بند قابل جدا شدن.) این موارد روشن معمولاً در بسته های مناسب 5 تایی به فروش می رسند ، و آنها را به گزینه ای مقرون به صرفه تبدیل می کند که برای به اشتراک گذاری با دوستان و خانواده ایده آل است.

دارنده کارت واکسن

محافظ کارت واکسیناسیون Teetown CDC (بسته 5 عددی)

دارنده کارت واکسن

محافظ کارت واکسیناسیون Debispax CDC (بسته 5 عددی)

مجموعه ای از دارندگان کارت

محافظ کارت واکسن آیسون

دارندگان کارت صورتی

محافظ کارت واکسن آیسون

دارندگان کارت های رنگارنگ

از طریق این دارندگان کارت که دو برابر کیف پول کوچک هستند ، اجازه می دهید که با پرونده های خود سرگرم شوید. آنها به اندازه کافی بزرگ هستند که بتوانند رکورد واکسن را ثبت کنند اما به قدری کوچک هستند که اگر به یک مراسم یا یک گردهمایی در فضای باز می روید ، به جیب شما بریزند.

دارنده کارت گل

کیف کارت چاپی Tory Burch Robinson

دارنده کارت Kate Spade Puffy Wave

نگهدارنده کارت Kate Spade Puffy Wave

کیف کارت چاپی

کیف کارت Rifle Paper Co.

کیف حمل کارت گل بنفش

کیف چرمی بافت دار-چاپی Ganni

دارنده کارت زیپ آبی

دارنده کارت زیپ منصور گاوریل

نگهدارنده کارت رنگ کراوات نارنجی و بنفش

دارنده کارت مخمل Urban Outfitters

کیف پول با دوام

کارت خود را در یکی از این کیف پول های سکه ای زیپ دار یا دکمه دار قرار دهید که می تواند به صورت یکپارچه به داخل هر کیف دستی ، لباس تابستانی یا چمدان دستی بکشد. آنها جادارتر از دارندگان کارت های سنتی هستند ، و آنها را به یک انتخاب همه کاره روزمره تبدیل می کند (در واقع می توانید کلیدهای خود را در برخی از این سبک ها جا دهید!).

کیف کارت شفاف

Arrivedlate کیف پول هولوگرافی

دارنده کارت با طراحی چشم

کیف دستی چشم انسان شناس Le Pom Pom Spirit

کیف کارت سیاه و سفید

کیس کارت گرافیکی Gaia Aleta

جعبه کارت

Cuyana Small Classic Zip Around Wallet

دارنده کارت پوست مار بنفش

دارنده کارت خردکن کوچک Urban Outfitters

دارنده کارت چاپ حیوانات

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>