21 بهترین تاپ مخزن سفید برای پوشیدن در تمام تابستان 2020

[ad_1]

تی های سفید ساده همیشه در کمد لباس ما جایگاهی خواهند داشت ، اما بهترین تاپ های مخزن سفید قهرمانان بلامنازع تابستان هستند. کمد لباس بسیار کم اهمیت فقط برای خوابیدن یا ورزش در آن مناسب نیست – در واقع یک ساختمان برای تعدادی از ظاهر آب و هوای گرم است و اگر در این فصل فقط برای خرید اصول اولیه اقدام می کنید ، گزینه بسیار خوبی است.

طراحان ، خرده فروشان انبوه و مارک های در حال ظهور مجدداً از این کالای اصلی سبک دیدن کرده و مخزن سفید کلاسیک را در سبک ها و پارچه های مختلف از نو تصور کرده اند. از دنده های دهه 90 تا تاپ های زراعی تا برش های نامتقارن ، یک گزینه بدون دردسر برای کمد و بودجه همه وجود دارد. شما می توانید سفیدهای ساده را در آمازون بخرید (ما به ازای هر پاپ 3 دلار صحبت می کنیم) ، یا اینکه طرح های جالبی را که فوراً چت ویدیویی را پیرایش می کنند ، غرق کنید. هرچه در دستور کار باشد ، بهترین تاپ های مخزن سفید کاملا مطابق با روند و کاملاً بی انتها عمل می کنند. در زیر ، 21 برای پوشیدن در حال حاضر ، و برای سالهای آینده.

تمام محصولات برجسته Glamour توسط سردبیران ما بصورت مستقل انتخاب می شوند. با این حال ، وقتی چیزی را از طریق پیوندهای خرده فروشی ما خریداری می کنید ، ممکن است کمیسیون وابسته به دست آوریم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>